Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Több kérdésem is lenne!...

Több kérdésem is lenne! Száraz az arc bőröm mit tegyek?

Figyelt kérdés

több kérdésem is lenne, nem csak az az egy amit kiírtam.

Először is, hogy száraz a bőröm:/ de nem kenhetem semmivel:/ mert érzékeny is a bősöm és azonnal kipirosodik, kicsit, vagy pattanásom lesz.

2.h folyamatosan szedem a szemöldököm,de mégsme tudom normálisan ki szendi :/ kozmetikushoz nem akarok elmenni, mert allergiás vagyok a gyantára, azért meg h csipesszel kiszedje a bajszom:P és a szemöldököm nem fizetek 1500 ft ot. azért is rossz mert az alapozó rámegy a szemöldökömre :/és alig tudom leszednixD meg nem néz ki jól.

3. jövőhéten lesz a szalagavató bálam, és a tél miatt most nagon rossz a bőröm :( tanácsolták, h gőzöljek, a bál napjáig, jót tesz(kamillás gőzölés) de nemtudom sztetek ? fonsot lenne, mert nem akarok rondán kinézni, mégis csak egy bál, ott csinosban minden, és akkor az arcom ronda :/ a képek is örökre szólnak és nem akarom h ha vissza nézem akk vmi ronda arcút lássak :/ az is nehezíti h beteg vagyok:/ így az orrom is piros meg minden:/

4. az utóbbi betegségem óta, mert most nagyon benne vok, volt egy elég nagy herpeszem :/ és a piros nyoma megmaradt a szám felett :( arra azt mondták h tegyek rá aloe verát... az hatásos ? kb 1 hetem van eltüntetni:/ meg rendbe hozni a bőröm meg meggyóguylni :/

ha privibe ír vki vmi tancsot, tapasztalatot, az se gond, örömmel fogadom a tanácsokat :)

Sajnos ebbe nagyon nem vok tapasztalt:/ bocsi h hosszú:(

18/L


2012. febr. 21. 15:54
 1/1 A kérdező kommentje:
hupsz az lemaradt:P a 2. hoz az lenne a kérdés, h sztetek mit tegyek h ne menjen rá az alapozó, vagy ha rá is megy h szedjem le?
2012. febr. 21. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!