Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok! Ti hogy...

Göndör hajú lányok! Ti hogy ápoljátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni... Nagyon száraz, de azt akarom, hogy szép selymes legyen. Hajmosás után rá 2 napra már teljesen rossz állapotba van. Bekell hajhaboznom, hogy álljon is valahogy... Ti mivel ápoljátok, hogy szép, selymes hajatok legyen? Ez a göndörség néha az őrületbe kerget...
2012. febr. 18. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 6 éve vasalom.. :S Lokni szerű göndör hajam van..

Olíva olajjal szoktam bekenni, főleg a végét. Rajta hagyom egy-két órát.. aztán megmosom és tök selymes és puha és fényes és bársonyos lesz tőle.. :D

De ha göndören hagyom, ami mondjuk nagyoooon rég volt, akkor nekem is száraz, meg kócolódik baromi hamar. De azért szerintem próbáld ki az olíva olajat, mert nagyon nagyon jóó.

2012. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az egész hajam kenjem be?
2012. febr. 18. 23:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi!!
2012. febr. 18. 23:47
 4/7 csokissüti002976 ***** válasza:
100%

Rajta hagyom a balzsamot. (ki öblítőset használok, de nem öblítem ki. De a tövére nem kenek, csak oda, ami a "lófarok" részbe esik. És csak egy keveset.) Majd törölközőbe csavarom 15-20 percre, előrecsapom, és így "visszanyomkodva a végét" behajhabozom. És lefekszek aludni, reggel pedig bodrihajjal kelek. :D

(bocsi, ha értelmetlenül fogalmaztam, picit offon vagyok.)

2012. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Csak a végét szoktam.. az utolsó 3-4 centit, mert kicsit lépcsőzetesen van vágva a hajam.

Nem kell, hogy tocsogjon rajta. Oszlasd el.. fésülgesd át ha tudod egy kicsit a végén és akkor egyenletes lesz.

2012. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaaaj köszönöm szépen! :)
2012. febr. 19. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:

szívesen ^^

Remélem bejön majd. ^^

2012. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!