Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljátok a hajatokat?

Hogyan ápoljátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok, akik vasalják. Használtok hővédő sprayt, vagy nem ér semmit?
2012. febr. 17. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Most épp kallos sampont használok, de ez változó. Hetente 1x (hétvégén) használok placentás pakolást, nekem ez a pakolás vált be a legjobban. Ezenkívül, amikor hétköznap mosok hajat (2x szoktam hetente) használok száraz töredezett hajra való regeneráló balzsamot (kallos) és a regeneráló hajpakoló krémet (szintén kallosos).

A balzsam és a hajpakoló krém azért jó hétköznap, mert ilyenkor nincs olyan sok időm, és csak pár percig kell a hajon hagyni.

Hajvasalás előtt használok hődétől, kallososat és van hajvégápoló szérumom.


Tudom, hogy soknak tűnik így egyszerre, de meg van a 'beosztás', hogy mikor mit használok. A hajam puha, egészséges, sokkal kevesebb mértékben töredezik, mint korábban.

2012. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sampon az változó,most pl.:avonos gyógynövényeset használok,de mielőtt megmosom a hajam ricinus pakolást teszek föl pár órára vagy 1 éjszakára,hajmosás után jelenle mollis hajolaj,de ezt mindennap használom 1* és isana multivitaminos hajkrémet is használok napi 1* azt is.Ja és fejbőrápoló tonikot is használok úgy naponta vagy 2naponta hajnövesztésre.
2012. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Most kezdtem el vasalni a hajamt, és nem szeretném tönkretenni. A hővédővel kapcsolatbanm voltak kételyeim, mert végülis ha előtte befújom, akkor az ég bele a hajamba. De azért kipróbálom :) Amúgy az én hajam könnyen zsírosodik (heti3x mosom)ezért nekem arra kellene valami pakolás

2012. febr. 17. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


johnsons baby sampon

toni&guy balzsam

kéreastase hajolaj

joico hővédő


utolsó 3 kicsit drága, de sokáig tart

2012. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!