Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljes intim gyantázás Kecskem...

Teljes intim gyantázás Kecskeméten?

Figyelt kérdés

Tud valaki ilyen helyet? Teljesen mindent kopaszra + popsi is. A google csak végleges szőrtelenítést ajánl Kméten, minden más pesti eredmény.


Gondolom, hogy akármelyik kozmetikus bevállalja a környéken, ha bemegyek és fizetek, de nekem tapasztalat kellene inkább, olyan, aki tényleg amúgy is csinálja és tudja is hogy kell. Pesten jártam, olyan helyre, ahol direkt megfelelő gyantával és technikával csinálták, de csak azért nem fogok alkalmanként 5 ezerért felmenni. Viszont nem szeretném, ha valaki lábra való gyantával jól összebasz.ná az alfelemet itt. Van itt kecskeméti, aki tud ajánlani esetleg? Nem hiszem, hogy csak a pesti nők gyantáztatják teljesen magukat. :)


2012. febr. 17. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
akármelyik kozmetikus
2012. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elvállalni elvállalja akármelyik, csak nem mindegy, hogy csinálja, meg mivel. Egyszer a hónaljamat csináltattam meg hasraütés-szerűen eggyel, és hát mit mondjak, pl. a gyanta maradékokat is OLLÓVAL kaparta le. Na ezért nem akarok akármelyikhez csak úgy bemenni, jobban örülnék, ha valaki ajánlana egyet, aki már neki csinálta és tudott utána ülni, sőt. :)
2012. febr. 19. 19:10
 3/10 Anettus válasza:
100%
Engem is érdekelne Kecskeméten olyan kozmetikus aki csinál intim gyantát.
2012. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én igazán nem vagyok spúr, mikor fent jártam alkalmanként majdnem hatezer forintomba volt a teljes gyanta + popsi, szóval az sem érdekelt volna, ha a Kalcsu Kati szalonba kell menni, mert netes keresővel csak ott találtam olyat, ahol legalább cukorpasztát használnak, de ott sem írják kifejezetten, hogy mindent legyantáznak.


Én a minden alatt tényleg mindent értek az utolsó szőrszálat is az ajkakról, meg a hüvelynyílás körül, nem azt, hogy bugyiba beterpesztek és ami kilóg azt leszedi és kész.


De alig van honlap is én nem is értem, nekem furcsa, hogy nincsenek rendes szépségszalonok, vagy csak senki nem foglalkozik olyannal, hogy honlap? 2012-ben?


Mondjuk más területen is ezt tapasztaltam, néha kicsit úgy is vagyok vele, hogy nem vagyok normális, hogy ideköltöztem, itt nincs semmi. :D


Jártam pár kozmetikushoz, meg ismerőseim is jártak, de ott is csak bikinivonal van.


Bocsi a hosszú siránkozásért! :)


Szóval én arra jutottam, hogy rendelek gyantamelegítőt, meg elasztikus gyantát és megoldom magam, ha nem megy, akkor meg megpróbálok úgy időpontot kérni Pesten, hogy tudjak menni, mikor épp fent vagyok.

2012. febr. 24. 14:46
 5/10 A kérdező kommentje:

(Arról nem beszélve, ahol a "fazon" gyantát ajánlják a neten, átlag ára olyan 1500 forint, és tekintve, hogy a kifejezetten azokra a részekre szánt gyanta általában 2x annyi mint a sima, elég valószínűtlen, hogy olyan termékkel dolgoznak.)


Egyébként, az első akármelyik kozmetikus válaszhoz hozzátenném még, hogy barátnőm a karját gyantáztatta akármelyik kozmetikussal és voltak elég szép bőrsérülései is, ezért tényleg nem szeretném, hogy oda le akármelyik, akármit kenjen. :S

2012. febr. 24. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy már egy kicsit késő a válaszom, de ha még mindig érdekel, akkor Kecskeméten a Passage-ban van egy kozmetikus, aki vállal teljes intim gyantát is, szakszerűen csinálja, én is évek óta hozzá járok
2012. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

itt a honlapja: [link]


2500Ft a teljes intim gyanta

Kispeti Marianna

+36-20-594-3020

2012. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hogy kell megjelenni ilyen teljes gyantázáson? Mekkora legyen lent?
2015. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 takacszoze válasza:
Férfiak részére is van megoldás is itt a paszasban. Vagy kecskeméten?
2017. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok! Kozmetikus vagyok Kecskemeten es sok intim gyantat csinalok. Teljeset (ajkak, popsi is).
2017. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!