Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna helyett világosbarn...

Sötétbarna helyett világosbarna hajat szeretnék, de hogyan?

Figyelt kérdés

1 éve még szőke voltam, miután azt meguntam be lett színezve a hajam sötétbarnára, és azóta is mindig csak színezve volt, nem festve.

Szeretnék most visszatérni az eredeti színemre, ami kb 2 árnyalattal világosabb, mint a színezett rész. Hogyan csináljam? Mi a legkímélőbb módszer?


2012. febr. 14. 21:04
 1/1 anonim válasza:

Hát pontosan az eredeti színedet nehéz lesz eltalálni, de egy hasonló árnyalatot választhatsz, és akkor ahogy majd nő le a hajad, alig lehet majd észrevenni, hogy be volt festve.


Attól függ, mennyire sötét most a hajad. Minél sötétebb, annál világosabb színt válassz. Illetve kalkulálj az eredeti színeddel is. A festékek hátulján ki van nyomtatva, hogy milyen színű hajból milyen lesz a festék használata után. Neked ilyenkor nyilván a festett hajszínt kell nézned. Nézz végig sok festéket, és amelyik eredmény legjobban passzol az eredeti hajszínedhez azt válaszd.


Azzal viszont számolnod kell, hogy teljesen nem lesz olyan, mint a doboz hátulján. Ha pl. szőkét veszel, jó eséllyel inkább halvány barna marad a hajad. Kicsit ott mindig túloznak. Szerintem sötét hajhoz vegyél egy nem annyira erőteljes szőkét, és akkor gesztenye színhez közeli lesz a hajad.



De ha ez túl bonyolult (mert én pl. félnék ezt egyedül megcsinálni), vagy nem bízol ezekben az anyagogban, a fodrászod simán átfesti :)).

2012. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!