Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik világosbarna festék...

Melyik világosbarna festék fogja be legjobban az őszhajszálakat?

Figyelt kérdés
Szőke festéket szoktam venni,sötét az eredeti hajszínem,ezért nagyon világos barna lesz,de az őszhajszálakat nem fogja be.legutóbb londacolort vettem,de az sem jó.
2012. jan. 29. 09:59
 1/1 anonim válasza:
ne dm-es dobozos festéket vegyél, hanem menj be egy fodrászkellékes boltba, ott vegyél wella/londa hajfestéket, meg oxyt mellé (a pultos el fogja tudni mondani, milyen arányba keverd, de általában vagy 1:1 vagy 2:1 (oxy 2, festék 1)) és az a lényeg, hogy olyan színt vegyél, ahol a perjel után 0 van. pl. 8/0, vagy 8/00. ezek alkalmasak ősz és szőkített haj festéséhez, az összes többi nem fogja majd be. az első szám, mindegy, hogy milyen, minél nagyobb a szám, annál világosabb a festék. nekem pl. szőkítve volt a hajam, én 5/0-val festettem be, eléggé sötét lett. szóval azért írtam kb a 8/0-át, de lehet még annál magasabbra is mehetsz.
2012. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!