Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajat melegen vagy...

Ricinus olajat melegen vagy hidegen kell felvini a hajra?

Figyelt kérdés
Ti hogy csinájátok,mert én már olvastam minden félét. Mi a tuti?
2012. febr. 14. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Melegen. Mindenhol le van írva.
2012. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Videóban hidegen láttam,leírva melegen. Köszi a választ :)Neked nő a hajad tőle?
2012. febr. 14. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:

A 'hogyan legyek jó nő?'-videóban? Mert ha igen, az egy nagy sz@r. Mind1. Bocs a tapló véleményért.:)

Igen nekem nő, a 3. hónapban vagyok, azt olvastam, hogy azután még gyorsabban nőhet. Eddig olyan 5 cm-t nőtt, voltam 1x igazításon is, úgyhogy szerintem meglenne a 6 cm 3 hónap alatt.:)

2012. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Abban a vieódban igen. Most próbáltma ki először melegen vittem fel. Remélem az enyém is jól fog nőni tőle :)
2012. febr. 14. 16:40
 5/10 anonim válasza:
miért sz@r a hogyan legyek jó nő? mi miatt nem tetszik?sztem sok praktika van és bevállnak, ráadásul olcsók is a tippek
2012. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pl. a ricinusos rész miatt.. Nórika hallotta ezt a módszert, elolvasott egy blogot és feltette a netre, hogy úgy kell csinálni ahogy ő csinálja. "Fogd meg azt kend fel! Jóvan az úgy, nem kell egyenletesen eloszlatni, se melegíteni.." mikor mindenhol le van írva, hogy melegíteni kell, meg hogy 3-5 órát fennt kell hagyni-ez szerinte pl. 1 óra...-szerintem életében először akkor csinálta az egészet, ráadásul hót félretájékoztat hogy a hajvégekre is kel tenni, meg hogy ez egy tápláló olaj...


Akkor van egy ilyen hidratáló krémbe tesz zöld teát rész- nos, a zöld teáról tudni kell, hogy anyagcsere gyorsító és erős élénkítő hatású, ami azt jelenti, hogy a délután és este folyamán már nem ajánlatos fogyasztani; ő meg 'nagy bölcsen' tanácsolja, hogy a fel nem használt teát nyugodtan megihatjuk lefekvés előtt.. ja, de aludni utána már nem fogsz tudni, az fix!!:)


Hát a vazelines rész pl. semmi nélkülözhetetlen felhasználási módot nem mutat meg, egyértelműen azt közli, hogy tök felesleges.20 féle felhasználási mód..??? "...Kend be és puha lesz!:)" Hurrá!xD


Van a szemöldökös rész. Mint volt modellnek tudnia kéne, hogy szemöldököt szedünk, vagy gyantáztatunk, de semmiképp nem vágunk, hiszen az 1-2 napon belül tüskésen visszanő, elég igénytelenül fog kinézni, és ráadásul erősíti is az eltüntetni való szálakat. Ezt a videót is láttam már egy másik csajjal, hát mondom ezt le kéne tiltani! Mert ha ilyenek vannak fenn, nem csoda, hogy a tinik úgy néznek ki ahogy.


Na a többit ezek után nem részletezem.


Én azt vártam volna tőle, hogy kulisszatitkokat oszt majd meg a nagyérdeművel, nem butaságokat hord össze, amire ha rákeresel, akkor teljesen más-egymással viszont egybevágó, az ő publikált verziójával viszont ellentétes tapasztalatokat és tanácsokat találsz.

2012. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
:) HÚ, SZÉPEN MEGFOGALMAZTAD, DE VAN BENNE VALAMI..mondjuk gondoltam, hogy valahonnan lopja az ötletet, de hogy félre tájékoztat :O ne haragudj, lehet az este miatt nem értem de a ricinust akkor meddig kell rajta hagyni a hajon?akkor hajvégre ne?köszi
2012. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az egész cuccot lopja. Na mindegy, én még egy használható videót nem láttam tőle-a sminkelősöknél is: nem azt mutatja meg, hogy pl. hogyan válasszunk alapozót? ez egy 0 fedésű alapozó-nézd; ez egy közepes fedésű alapozó-nézd; ez egy bőrtökéletesítő, sűrű max. fedésű alapozó-nézd; ez egy bőrszíntől egy árnyalattal eltérő alapozó-nézd-na ilyet ne vegyél; ez egy fedésében, és színben is tökéletes alapozó a bőrömön-nézd-ezt és ezt kell látni. Még ezen a témán belül: nem azt mutatja meg, hogy hogyan kell korrigálni az arcformákon, vagy hogyan tüntessük el a kisebb bőrhibákat, vagy hogy ha távol- vagy közel ülő szemed van, akkor hogy sminkelj, vagy hogy hogy néz ki az ideális szemöldök... mind1. Erre lenne szükség a tiniknek, mert nagyon sokan nem kérdeznek, csak csinálják. Ezeket kéne taglalnia, de... :) :)


Na, a ricinust min. 3-4 óráig, vagy egy egész éjszaka is fennt lehet hagyni, melegen kell felvinni, ha lehet, akkor néhány rétegben leválasztott hajra-vagyis a tövekre, hogy egyenletes legyen, jól átmasszírozni, megfújni hajszárítóval és az így átmelegedett hajat gyorsan bezacskózni, vagy befóliázni, és vagy törcsit, vagy egy jó meleg sapit ráhúzni, és melegen tartani. Ha átfújod hajszárítóval mielőtt lemosod, akkor kicsit könnyebben jön ki.

Hajvégekre nem kell. Írják néhányan, hogy ők szoktak, meg hogy jó,meg ilyenek, de ez egy SERKENTŐ és NEM egy TÁPLÁLÓ olaj(lásd: hashajtó-tehát biológiai funkciót serkent), nekem személy szerint szárította a hajvégeket, mert én is bedőltem ennek, és mivel növesztés a cél, semmi szükség arra, hogy a nagy nehezen megnőtt hajacskánk 2x annyira töredezzen fel, mint előtte. Akkor ugyanott tartunk, mintha nem is használtuk volna.:)

2012. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj, még annyit, hogy tanácsos keverni valamilyen olajjal, én az olívát javaslom, de lehet kókusz olajjal is. Ha vki elolvasta az előzőt, akkor ez megintcsak megerősíti azt, hogy ez nem egy tápláló, hanem inkább szárító olaj, ezért tanácsos keverni egy haj számára sok tápanyagot biztosító olajjal is. Vki tojássárgát ad hozzá. Az olívaolaj, a tojássárga, a kókuszolaj pedig nagyon jólbevált hajerősítők, száraz, töredezett, igénybevett hajra nagyon sok házi regeneráló, ápoló hajpakolás alapanyaga.


Megjegyzem, az én hajam mosási sűrűsége 4-5 napról egy hétre nőtt a használata alatt; ez megintcsak azt erősíti meg, hogy nem szabad a hajvégekre tenni, mert szárít. Aki mást mond az h.lye, és nem lát a szemétől. Ezért a beszólásért megint 1000 bocs!:)

2012. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hogyan legyek jó nő a legjobb ami létezik :) nyilván te nem jutottál semmire mert nem értesz semmihez..szinte minden praktikáját kipróbáltam és minden bevált a ricinus olajas videója pedig az egyik legjobb :)
2015. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!