Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurákat kedveltek...

Iloveflute kérdése:

Milyen frizurákat kedveltek lányok amit könnyen és gyorsan el lehet készíteni téli időszakban? L/14

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Első két tincset két oldalt megtekerem, hátrahúzom és összekötöm egy kicsi szilikongumival. Lehet ugyanezt úgy, ha be is fonod a tincseket.

Elöl a frufrurészt és a fül feletti hajat is hátul összefogom. Így: [link]

Vagy, amit most csinálok, kicsit behajhabozom a hajam és két szoros fonatot készítek. Reggelre (remélem) megszárad a hajhab, kibontom és hullámos lesz. Fésülni nem szabad!


Nálam ezek a slágerek, gyorsan és egyszerűen készen vannak.

2012. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb. ilyen az első, amit írtam:

[link]

2012. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 14. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az oldalt két tincset megcsavarós/befonós/simán összekötős nálam is nagy sláger :). Mellette még amit én szoktam csinálni, az az, hogy egy nagyobb archoz közeli tincset egyik oldalról átteszek másik oldalra (a homlokom fölött kb., tehát nem hátul), közben megcsavarom úgy, hogy közben a másik oldali hajamból is veszek bele kicsit... aztán ha odaértem a tincs végéhez (nálam ez kb. fül fölött vagy picit fül mögött középen, attól függ, mekkora tincset veszek), megtűzöm hajcsattal (lehet mintás masnis/virágos csattal is, de hullámcsattal is) úgy, hogy közben kicsit megnyomom felül vagy megtupírozom. Erre mehet kicsi hajlakk is a végén.
2012. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mostanában hajpántokkal szoktam feldobni a hajam, mert muszáj sapkát hordanom. A fejem nem bírja a hideget, így muszáj hordanom, különben iszonyú fejfájásom lesz. Ezért hajpánttal szoktam feldobni a hajam, mert a sapka miatt könnyen szétjön a hajam.

Meg olyat szoktam még, hogy középen választom el, kicsit arréb választom el, nem választom el a hajam.


Egyébként nagyon szeretek a hajamból alkotni.

Az örök sláger nálam a 'rasztás' konty (ami téli hónapokban kilőve). Összefogom a hajam lófarokba kicsit a tarkóm fölött. Leválasztok a lófarokból egy tincset és összesodorom, majd körbetekerem a copfon és hullámcsattal rögzítem. Így megcsinálom az összes hajamat, ha szállna, akkor kicsit benedvesítem a kezem és úgy csinálom.

Könnyen elkészíthető, láványos, de nem túl sok. Szerintem nagyon vagány, a 'sodrástól' kicsit rasztás beütése lesz, ami nekem nagyn tetszik.

Ez mondjuk hosszú és dús hajból igazán jó.


Amit még nagyon szeretek, hogy oldalt, az arcomhoz közel 1-1 tincset befonni, esetleg hátra is csatolni. Vagy egy egyszerű, hétköznapi balerinakonty. Balerinakontyot akkor szoktam csinálni, amikor valami 'extrább' felső vagy kiegészítő van rajtam, mert ez egy kicsit visszafogottabb haj. Ilyenkor jöhet valami csinosabb felső, nagy fülbevaló. :)

Amit még szeretek, hogy egyik oldalra a fülem alá fogom a hajam. Ezek nem túl feltűnő hajak, szóval ilyenkor jöhet a színes vagy virágos/köves hajgumi, valami csini hajpánt, vagy ékszer. :)

16/L

2012. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!