Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurákat ajánlotok?

Milyen frizurákat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tudjátok most lesz a ballagásom és nem tudom hogy milyen hajat csinálltassak.Mivel ilyenkor általában begöndörítik a hajukat de nekem ilyen göndör hajam van [link]


Várom a tippeket:)


2012. febr. 7. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hajad van, akkor szerintem 3 csattal ide-oda csatolgatod, és máris szép lesz :) Semmiképp se egyenesítsd!
2012. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én is most fogok ballagni, és nekem is ehhez hasonló hajam van. fodrászok bármit képesek kihozni belőle, kontyot szeretnék csináltatni, még nem tudom, hogy milyet, de nekem ezek nagyon tetszenek hátha neked is! (áltsulis ballagás?)

[link]

na meg a banánkontyok!

fonással díszített kontyok, félig feltűzött, oldalkonty???

2012. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
vagy talán banánkontyot csak egyenes hajból lehet készíteni? lehet, nemtudom...bocs, ha mégsem lehet ilyen hajból, de ha megtetszik, akkor hajvasaló!
2012. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Nagyon jó ötletnek tűnik a konty.Igen általános iskolából ballagok.
2012. febr. 8. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!