Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam, mit...

Nagyon hullik a hajam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka?

Már kipróbáltam többféle vitamint, de ugyanúgy hullik ://


2012. febr. 11. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne ha elmennél vérvételre ott mindent kiderítenek :)
2012. febr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hany eves vagy? volt valami betegseged mostanaban? esetleg szultel? bocs hogy kerdeseket irok, csak kene tudni valamit a hatterrol..
2012. febr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekm 2 éve mikor hullott az azért volt mert vashiányos voltam aztán egy pár hónapja megint hullott és akk a vérvétel nem mutatott ki semmi bajt szóval elkezdtem szendi a hairclinic-et és vichy samponnal mostam a hajam(van ugye neki külön hajhullásra való) nekem ezek hozták hejre, nemtudom melyik vagy h a kettő együtt e de ze segített, ezt tudom ajánlani:)
2012. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menny el szűrésre. Góc(gyulladás) keresés.

teljes hasi ultrahang+vérvétel(pajzsmirigy leginkább), fog panoráma röngen, fül-orrgégészeten viszont a mandulákat kell megnézetni.

Góc okozhat csomókban hulló hajat, vagy kifejezetten csak a fejtetőn hajhullást, de ez inkább nőknél van.

Ha mandula szerepel gócként minél hamarabb meg kell műteni mert ha a gyulladt mandula sokáig bent van visszafordíthatatlan hajhulláshoz vezet, meg egyéb komoly tüneteket okozhat.


Nekem a garrat mandulám okozta a súlyos hajhullásomat, de hál istennek még időben megműtöttek, és elkezdett visszanőni a hajam:)

De ismerek olyat akinek későn vették észre, és már nem nő vissza soha a haja.

2012. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15 eves koromban elkezdett csomoban hullani a hajam, a mandulaim miatt volt. Ki kellett venni oket es elmult a hajhullasom. Persze elotte mindent kivizsgaltak, verkep, vas stb minden normal volt.
2012. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap megyek vérvételre :)
2012. márc. 11. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!