Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, erény az nálatok...

Lányok, erény az nálatok hogyha a barátotok jól néz ki?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a lányokat legfőképp a belső tulajdonságok érdeklik,de ha a párotok belsője szimpatikus és még jól is néz ki,akkor az nektek jó vagy sem?

Szeretitek ha jó a pasitok?Nem zavar benneteket?Nem vagytok rá féltékenyek?Miben más,hogyha jól néz ki a barátotok,minthogyha nem néz ki olyan jól?Mibe más ez nektek?Más vele végigmenni az utcán?...stb


2009. jún. 2. 22:54
 1/9 anonim válasza:
88%
Én szeretek végig menni egy jó képű pasival a utcán főleg ha az a pasim is:)Én nekem valamilyen szinten fontos a külső is:)
2009. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

A nőknek is fontos azért a párjuk kinézete, De nem kell hogy valami filmsztár hasonmása legyen...

engem azért kicsit zavar, (szerintem a barátom nagyon jól néz ki, igaz van kis feleslege, de attól még jobban tetszik) félek, hogy jobban tapadnak rá a csajok, ha van lehetőségük, de úgy sem tudok mit tenni ellene, benne megbízom (a nőkben nem), és ha elhagy egy másik miatt, akkor annyit is ért a kapcsolat...

21/L

2009. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az nem fontos hogy jól nézzen ki,inkább az hogy ápolt legyen. És rendes ,jól megértsük egymást. A kérdésre válaszolva egy kevésbé jó pasival is úgyanúgy megyek végig az útcán mint egy jó pasival ,legalábbis én .
2009. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Én néha féltékeny vagyok, amikor jobb a haja az enyémnél, vagy ha rajta jobban áll a ruha :D

De szeretem ha jól néz ki, sőt nekem fontos is.

Rendben, hogy a belső a fontos, de nekem a külső is, ez van.

Persze nem biztos, hogy aki számomra a legszebb az mások szerint is, így nem biztos, hogy annyira megbámulják az utcán.

De az sosem árt, ha valaki jól néz ki.

2009. jún. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez szerintem relatív, hogy kinek mi jön be, kinek melyik pasi tetszik, ki szerint ki néz ki jól. Ezért most persze mondhatja mindenki, hogy az ő barátja jól néz ki, mert neki tetszik. Az én barátom is tetszik nekem, naná, szerintem jól néz ki, máskülönben nem jöttem volna össze vele. Féltékeny is voltam néha, mikor elment edzeni az edzőterembe, de tudom, hogy nem csajozni megy oda, hanem valóban edzeni. Megbízom benne, és emiatt már nem is nagyon féltékenykedek. Szeretek vele lenni, akkor is szeretnék, ha másoknak nem tetszene.
2009. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy barátom, aki nem nézett ki olyan jól, őt nem is féltettem, teljesen biztos voltak a dolgomban! :) Az sem érdekelt 1 idő után, hogy a kinyúlt otthoni macinacimban fogadom... Gondoltam, neki így is jó leszek..

Viszont akivel most vagyok... elég jól néz ki:) Mellette sokkal jobban odafigyelek a külsőmre. :) Bulizni nehezebb elengedni, mint az exemet, félek, hogy vmi r!banc rányomul... Egyébként igen, más vele végigsétálni az utcán is, büszke vagyok rá már másfél éve! :)

Egyébként akkor a legjobb, ha a belső és a külső kisugárzás is ugyanolyan jó egy pasinál. Pl. ha elmegyünk 1-2 összejövetelre akkor tudjon viselkedni, alkalmazkodni, kedves legyen mindenkivel. Nem tudnék magam mellett 1 olyan pasit elviselni, aki igaz nagyon jól néz ki, de bunkó, sötét, mint az éjszaka...:)

2009. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
az én barátom nagyon jól néz ki. magas, helyes. miután összekerültünk én kezdtem el kicsit kikupálni az ízlését, öltözködés, haj, ilyenek. én szeretem ha jól néz ki mellettem és nem vagyok féltékeny vagy ilyesmi. az sem érdekel, ha a lányok megbámulják, sőt, az sem zavar, ha ő megnéz más lányokat, énis megnézek más pasikat. de nem félünk attól, hogy a másikunkra rámászik valaki, mert ha így is lenne, akkor mi van. semmi. meg lehet mondani, hogy bocs, foglalt vagyok.
2009. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg fontosak a belső értékek, de nem szeretem az a közhelyes dumát, hogy "csak" a belső számít. Nekem igenis fontos, hogy egy férfi adjon magára (mindig a lehetőségeihez mérten).

Én nagyon büszke vagyok a barátomra, örülök, hogy jól néz ki, és ő űgyanígy érez velem kapcsolatban.

Szerintem mi inspirálóan hatunk egymásra- már öt éve :)

Soha nem voltam rá féltékeny, és attól sem félek, hogy más csaj rányomul: úgyis fölöslegesen próbálkozna. :)

2009. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szubjektív a szépség, főleg egy férfinál... És különben is mindenki szépnek, jónak, helyesnek tartja a saját Párját, különben nem lenne vele! Vagy nem így gondoljátok?
2009. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!