Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű lesz a hajam, ha...

Milyen színű lesz a hajam, ha kiszőkített hajra kékesfekete hajszínezőt teszek?

Figyelt kérdés

Nem ősztakaró hajszínezőre gondolok, hanem ami sötét hajra

ajánlott.


2012. febr. 10. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
kékes fekete.
2012. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kékesfekete
2012. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szőke vagy? Én már egyszer megszívtam, sötétkék lett a hajam..
2012. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha szerencséd van fekete, ha nem akkor lehet csak a kék fogja be. Amúgy szólok, hogy a feketétől nem nagyon lehet hajbarát módon megszabadulni, ha nem tetszik vagy lenöveszted vagy leszívatod, de az igen csak drasztikus a hajnak. Szóval jól gondold meg, hogy fekete-e szeretnél lenni.
2012. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, hogy jól gondold meg, mert iszonyat nehéz leszedni. Ha szőkítve van a hajad, akkor először fesd be barnára és csak utána feketére, mert ledobhatja a hajad és akkor foltos lesz. Tapasztalatból írom. Nekem ledobta és úgy néztem ki, mint egy félresikerült dalmata. Persze 2 hónap múlva megbántam és ismét szőkülni akartam. Ez fél évig tartott és nagyon tönkretettem a hajam, ami már rendbe jött ( 3 évig tartott neki)
2012. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de csak én vettem észre hogy színezőt kérdezett?
2012. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, tök mindegy a feketénél, hogy színező vagy festék. A színező még lehet feleannyira se fogja be, mint a festék, viszont, ha befogja, akkor is csak fakulni fog valamennyit, eltűnni nem fog és csak ha lenöveszti. Én is csak színezővel festem a hajam feketére, erősebb nem is kell, mert maradéktalanul befogja és csak elég a tövét festeni, a többit, meg áthúzni, hogy fénye legyen.
2012. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!