Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kékesfekete hajjal bénán néz...

Kékesfekete hajjal bénán néz ki egy fekete műbőr kabát?

Figyelt kérdés
szóval nagyon egybeolvad? tegnap már kitettem ezt a krédést de törölték
2012. jan. 17. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mért nézne ki hülyén ?:D Nekem van minden szinű bőrkabátom , fekete is van. Teljesen jól néz ki csak figyelni kell rá hogy a gatya ne legyen fekete mert akkor elég rockernek néznék ki...
2012. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem azzal jó, de ne legyél teljesen fekete, tehát akkor alul pl. más színű ruhában legyél.

Én is kékesfekete hajú vagyok és van egy mayo chixes fekete kabátkám, az teljesen jó a hajamhoz. Viszont van olyan kabátom is aminek van ilyen szőrméje is, na azt már a hajam miatt nem hordom, mert nagyon egybeolvad vele és hülyén néz ki emiatt, ezért nem szeretem.

2012. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy ilyen kék farmerrel venném fel. [link] ilyennel (:
2012. jan. 18. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan. :)
2012. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!