Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Éget szagot a hajból...

SOS! Éget szagot a hajból kiszedni?

Figyelt kérdés
tegnap este a hajvasalóval göndörítettem a hajam akkor még nem tűnt fel a szaga és nem tűnt fel hogy meg égett volna, ma megmostam és rohadt büdös éget szaga van megmostam még egyszer de még mindig nagyon büdös valami ötlet?
2012. febr. 4. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Vágd le.
2012. febr. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Citromlével öblítsd le.
2012. febr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
FORRÓ VIZET A KOPASZRAAA!
2012. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne hallgass rájuk.

Szépen mosd meg, balzsamot tegyél rá hagyd rajta kb. 15-20 percig.Mosd le alaposan és fúj rá hajspray-t ilyesmire gondolok : [link]

remélem tudtam segíteni. 15/L

2012. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ajsa ***** válasza:
Keverj össze egy tojást egy kávéskanál szódabikarbónával, csepektess bele valami fini illóolajat, nedves hajba maszírozd bele és hagyd egy percig, majd ne túl forró vízzel (megfőhet a tojás) mosd le. A szódabikarbóna szagtalanít a tojás ápol. És sztem hanyagold a vasalót...
2012. febr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!