Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk szoktatok szoliba járni?

Fiúk szoktatok szoliba járni?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék hányan jártok szoliba irjatok kort is .
2012. febr. 3. 20:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

ma 11:37

remélem ezt nem nekem írtad!

2012. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem irta de latcik a stilusan ,hogy ojan indulattal ir mintha valami vallasi fanatikus lenne o fogjon magahoz valo fiut en se ojan csajok tarsasagat keresem aki nem az en izlesemnek megfelelo szoval kar ezen vitazni en azt tapasztalom ,hogy az apoltsag alap nem a kozepkorban elunk enyi.
2012. febr. 4. 12:01
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha több lesz az igen, mint a nem, nevezzük át homár topicnak! Én fiú vagyok, de nincs az a pénz, amiért szoliznék!
2012. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
es akkor mi van ha nem jarsz szoliba mit kell irigykegy arra aki jol nez ki valoszinuleg te akar mit csinalhatnal magaddal akor is csomoles maradsz egy papaszemes dagat aki lehomaroz valakit mert o csunya
2012. febr. 4. 13:20
 15/25 anonim ***** válasza:
90%
Egyik sem talált, adok magamra, de FÉRFIASAN! Te meg inkább szedd rendbe a helyesírásod, mert egy nagy rakat 0, veled együtt, ha nem tűröd el a másik fél nézeteit a dologgal kapcsolatban!
2012. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
te keztel el kotoszkodni meg gunyolodni mit jar a szad helyesiras ez valo neked okostojas
2012. febr. 4. 13:28
 17/25 anonim ***** válasza:

Én írtam. Nem, nem vagyok csúnya és 30 éves sem, egyszerűen egy normális lány vagyok. A normálisak, akik nem csak a külsőségekre meg a dugásra mennek, ilyenek. Nem vagyok vallási fanatikus, konzervatív, sőt... én is csináltam már sok hülyeséget, vad dolgot. Csak rohadtul nem férfias, ja, meg a fülbevaló sem. Nem azért tartom gusztustalannak a szolizott pasit, vagy a fülékszert, mert maradi vagyok. Én is járok szoliba ( mondjuk havi 3x, egészséges színem van, nem is mondható barnának), van 5-5 fülbevaló mindkét fülemben, ízléses, természetesnek tűnő műkörmöm, csak magassarkúban járok, no és? Attól még rohadtul nem igazi férfihoz méltó a narancssárga szoliszín és köves "fülcsi".

Egyébként 19 éves lány vagyok.

2012. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Istenem, egyik szavaddal ütőd a másikat, hogy lehetsz ilyen ostoba ?! Nem elég, hogy metroszexuális vagy, de még buta is! Először a szoli mellőzése igénytelenség, utána "bocs, rosszul fogalmaztam", aztán már megint az... Nőj fel, öcsi.
2012. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
hetero vagyok és igen járok...:D hidd el, a barnaság előny a lányoknál;) 16F
2012. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
termeszetesen a barna bor a szep es nem narancssarga mert en barna vagyok alapbol sem vagyok tul feher a regimodi csajok fogjanak magukhozvalot hisz en bisztos nem foglalkoznek regimodival nem szeretem az apacakat na errol enyit csa.
2012. febr. 5. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!