Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk szoktatok szoliba járni?

Fiúk szoktatok szoliba járni?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék hányan jártok szoliba irjatok kort is .
2012. febr. 3. 20:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok és tényleg bocs hogy írok de én nem járok szoliba és szerintem az a srác aki szolizik az elég b.uzis :S bírom az olyan pasikat akik adnak magukra de nem bírom az olyan pasikat akik már nőkön túltesznek ez kb mint a manikűr .Lehet hogy csak én gondolom így de nekem nagyon nem jön be ! 16L
2012. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
dehogyis. fúj. pedig meleg vagyok.
2012. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Kösz ,hogy irtál én fiu vagyok járok szoliba én igy érzem jol magam nincs szebb mikor valaki szép barna manikür meg ijesmi hanyagolom igaz a szemöldököm meg van csinálva de enyi nem csönadrágban járok szoval nem tartom magam b uzisnak.
2012. febr. 3. 20:45
 4/25 A kérdező kommentje:
Masodik azt nem muszáj odairnod ,hogy mien a szexuális orientaciod.
2012. febr. 3. 20:46
 5/25 anonim ***** válasza:

tavaly előtt rendszeresen jártam, tavaly nem, idén még nem, de fogok.

24f

2012. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nagyon jol teszed nehogy mar az apolatlan regimodi legyen a divat persze nem kell mindent lemajmolni de azert haladni kell a korral nem lehet leragadni a kozepkornal .
2012. febr. 4. 11:27
 7/25 anonim ***** válasza:
hihetetlenül fehér bőrű vagyok szóval ha egy kis színt akarok akkor muszáj.
2012. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

Úr Isten! Szóval aki fehér bőrű, a ápolatlan és régimódi? Gratulálok a szüleidnek! Gusztustalan a barna pasi, főleg ha szedi a szemöldökét. Elképzelem, hogy vasalod a hajad vagy pedig le van nyírva néhány centisre, van fülbevalód, hülye gumiórád, suprád vagy hasonló cipőd, rózsaszín felsőd, olvasó a nyakadban, ja és tuti, hogy csőnadrágban jársz.Hol vannak az igazi férfiak, te jó Isten? Undorító!

21L

2012. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igazad van az tulzas ,hogy az apolatlan aki nem barna nem jol fogalmaztam normal ruhakat hordok nem csonadragot azt nem ertem miert kell tamadni azt aki ad magara odafigyel hogy jol nezzen ki fulbevalom van a tobbi nincs a stilusom inkabb elegansab .
2012. febr. 4. 11:44
 10/25 A kérdező kommentje:
De te meg ugy beszelsz mintha valami zardabol szabadultal volna mar ne is haragugy en nem akartam senkit tamadni de szerintem azert mondasz ilyeneket mert nem vagy szep vagy 30 feluli vagy a csajok nem ilyenek mint te es ne haragugy nekem meg az az undorito mikor egy no nem noies vagy ojan mint egy hulla szokeveny .
2012. febr. 4. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!