Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték vs. Színező, most...

Hajfesték vs. Színező, most akkor melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy színezővel érdemesebb a hajamat befesteni, mert jobban megtapadnak a pigmentek... De hogy tudnak jobban megtapadni, mikor a színező egy idő után kikopik? A festék meg addig a hajon-hajban marad, míg le nem nő.. Akkor ez most hogy van?
2012. febr. 3. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
a színező arra jó, ha nem akarsz drasztikus változást.
2012. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Színeredményt illetően a hajfesték, viszont a színező kíméletesebb a hajhoz!! :) Barátnőm színezővel szőkíti, én festékkel, és neki 3x olyan hosszú a haja mint nekem, és sokkal egészségesebb is. :) Tehát én a színezőt ajánlom. Ja, és nekem a szőkítéstől már vagy 4-5 éve nem nőtt szinte semmit a hajam :(
2012. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanez van, amit nőne 1-2 hónap alatt a hajam, a szőkítéstől, vasalástól azonnal le is törik:( Ezért szeretnék most visszatérni az eredeti hajszínemhez, egy kicsit pihentetni kéne, és nem szeretném színezni, sem festeni egy jó darabig. De mire megtalálom a megfelelő színt... az is eltart egy darabig:) Köszi a válaszokat!
2012. febr. 3. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!