Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Nagyon gáz a pattaná...

Segítség! Nagyon gáz a pattanások ott? Hogyan lehet eltűntetni?

Figyelt kérdés
AZ a helyzet, hogy a fenekemen pattanáűsok vannak nagyon zavar, és csúny. HOgyan lehet eltűntetni? nagyon gáz? Am vannak olyanok, hogy kb nemis pattanások, csak piros pöttyök azok mi? És az eész fenekem televan ilyen kicsikkel, ronda és nagyon zavar:S
2012. febr. 1. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem a kis piros pöttyök az ekcéma jelei. Én is ekcémás vok,csak én a hónaljamon és éppen ezért nem használhatok fújós dezodort! Sztem menny el egy bőrgyógyászhoz és vizsgáltasd meg vele!
2012. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jujj:O Ha el is mennék, nemnagyon szeretném a s*ggemet mutogatni egy vadideennek o.O
2012. febr. 1. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
ha igy allsz hozza az mar regen rossz :) tudom h kenyes tema, meg minden, de elkell dontened neked mi eri meg, kideriteni h mik azok, es ir fel ra egy hatasos kenocsot, vagy pedig elviseled h rajtadlesznek, es ha ekcema, vagy valami betegseg, rosszabodni fog.! amugy az orvosoknak ez mar megszokott latvany,. nem lesz tole semmi :)) betegkent tekintenek rad:)
2012. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tom. De nekem nem megszokott, és kényelmetlenül érezném magam, jó tom h normális meg minden de akk is>< :S
2012. febr. 1. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:
hat akkor viseld el h ilyen es kesz..:)
2012. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!