Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hátamon ( fenti részén)...

A hátamon ( fenti részén) pici pattanások vannak, amiket nem lehet kinyomni. Hogyan tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés
valamikor kijön egy nagyobb pattanás, ami megérik és azt ki tudom nyomni... de ezeket nem lehet. Télen is nyáron is vannak hiába napozok.
2011. júl. 14. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Apró mitesszerek. Én hetente 1-2-szer leradíroztatom a párommal a hátam radíros tusfürdővel (Palmolive), sokat javult a helyzet mióta ezt csinálom :)
2011. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de a mitesszer nem fekete? ez meg olyan mint egy kis pattanás csak nem fehér a közepe egyszóval nem érik meg...
2011. júl. 14. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is régen mindig ilyen volt, aztán a párom mondta, hogy mossam Baba szappannal (kék lanolinos), mert sok tusfürdő olajos, rajta marad a bőrön, és begyulladnak tőle a pórusok. Lehet, hogy más szerint ez hülyeség, de nekem bevált, gyönyörű azóta a hátamon a bőr, pedig nekem is tele volt ilyen gyulladt bigyókkal. :)
2011. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!