Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos segitenetek? (szoli tema).

Sos segitenetek? (szoli tema).

Figyelt kérdés
Ma szemoldokot szedettem aztan befekudtem 10 percet a szoliba mikor kijottem tiszta piros voltam kb 1 ora meg elmult a szemem korul a pirossag most meg megfurodtem es megint piros vagyok a meleg viztol lehet elegge forro vizben furdok lehet hujeseg de igy erzem magam tisztanak segicsetek .

2012. jan. 31. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítés, gyantázás után kerülni kell a napot, a szoláriumot ezért pirosodott be. Legközelebb előbb barnulj, utána szőrteleníts!
2012. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy nap max kettő és szerintem elmúlik a pirosság,kendd be hidratáltkrémmel meeg testápoló.. hátha segit,,velem is voltmár ilyen. mondjuk nagyon idegesitett h az arcom kicsit piros volt és még az alapozó se tüntette el de más észre se vette rajtam :Dmondjuk én nem merek 10 percig szolizni csak 6
2012. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat az egesz melkasom tiszta piros ja es mar egy eve nem voltam szoliba lehet sok volt a 10perc de nagyon tetszik egy csaj es tudom hogy a barna sracokra bukik ezert kezdtem szolizni .
2012. jan. 31. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
jaa hogy te fiú vagy :)
2012. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen fiu vagyok azert kerdezem itt meg mert nem nagyon jarok szoliba kleor borom van inkabb mint feher ez a csaj azt mondta hogy a latinos sracok tetszenek neki ram mar sokan mondtak hogy ojan latinos kinezetem van nagyon szeretnek vele osszejonni de valamiert kevesnek erzem magam hozza edig nem volt meg ijen velem nagyon de nagyon jol nez ki kicsit parazok hogy nem jovok be neki.
2012. jan. 31. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!