Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez milyen színű hajfestékhez...

Ez milyen színű hajfestékhez hasonlítható?

Figyelt kérdés

[link]


és ez


[link]


Ugyanilyen színű hajat szeretnék és jó lenne tudni hogy melyik hajfestékhez hasonlítható ez a szín :)(pl:csokoládé,gesztenye,barna stb..)


2012. jan. 31. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Csokibarna hajfestékhez hasonló
2012. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem bbiztos hogy csokibarna. Be kell menni a boltokba, körül nézni és összehasonlítani a színeket, amik aa hajfestékek dobozán vannak és kiválasztod a leghasonlóbbat. Talán még ugyanolyat iss találssz mint ami a képeken van :) Nézz körü :)

2012. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sötétbarna. Lehet hogy sötét csokoládé, de az is lehet hogy sötétbarna.
2012. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem is volt ijen szinu a hajam es en palette dark chocolate szint hasznaltam a festeshez:D
2012. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

képet tudsz mutatni?:)

csak mert sok fajta palette van:)

2012. febr. 23. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy sima natúr sötétbarna hajszín, ami a bolti festékeknél a középbarnának felel meg, mert úgyis sötétebb lesz, mint ahogy a dobozon van jelölve.
2012. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gesztenye
2012. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Középbarna is sötét lehet pl palette-ből...nekeme gyből fekete lett tőle.Szóval sztem a sima barna is jó.Én nem látok benne arany vagy vöröses csillogást szóval szerintem valami natúr színre lehet gondolni :D
2012. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!