Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajfestékhez 3%....

Sötétbarna hajfestékhez 3%. Vagy 6% oxit keverjek?

Figyelt kérdés
Azt mondta a fodrászkellékesben a hölgy hogy 3% oxit szemöldök festéshez használják,mert gyenge.Mindenképpen 6% oxi legyen.Elég világosbarna a hajam jó sötétre befogja majd a sötétbarna?Feketére?Az nem lenne baj.A fodrászok is javasolják ha már lehet választani inkább sötétbarna mint fekete festéket vegyek.Tapasztalatokat is várok,meg milyen márka vált be.Köszönöm.:)
2011. aug. 24. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

semennyit...az oxit a szőkítéshez használják.....

amúgy meg a festékekhez adnak színelőhívó emulziót =)

2011. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gumibabinéni ***** válasza:
17%

hol élsz ?.....festékhez nem kell oxi te ....

te jó ég...manapság vannak ijen hülye fodrászok is? o.O

2011. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
81%
Jajj de kis okosak vagytok! :D Mi az,h az oxit szőkítéshez használják? :DDD Minden hajfestékhez kell oxidáló vagyis oxi, vagy akár becézhetjük színelőhívó emulziónak is. :D Amúgy meg ha nem igénytelen bolti "dobozos" hajfestéket veszel, akkor ahhoz külön kell kérni az oxit... :) Amúgy bőven elég a 3%-os is, de azzal esetleg jobban megkophat, úgyhogy ha biztosra akarsz menni, akkor 6%-al csináld.
2011. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én is igy tudtam ahogy leirtad az oxit.Rá is kerestem a neten,hogy tényleg oxinak is mondják.Nagyon szépen köszönöm a kedves válaszod és hogy segitettél.
2011. aug. 25. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!