Házi kencefincék?

Figyelt kérdés

meguntam a sok vegyszert, de a biocuccokért drágállom az árukat.

szeretnék mindent amit lehet itthon elkészíteni, háztartásban megtalálható anyagokból.

-arclemosó, arcradír, arckrém, pattanástalanító, pakolás, testápoló, sampon, ajakradír /ápoló, lábápoló

bármilyen recept jöhet!


2012. jan. 30. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárba vegyél nanoint,ehhez bármit hozzákeverhetsz.Arcradír pl. búzadara+joghurt keveréke.A pakolások cink-oxid vagy titán-dioxid és ehhez bármi.
2012. jan. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

arcradír lehet még kristálycukor és mézből

arcápoló egész uborkakarikákat teszel az arcodra (főleg szemre)

Ajakra meg csináld azt (ajakradír) hogy fogkefével kicsit megdörzsölöd (de ne nagyon mert nekem volt hogy nagyon sebes lett mert sokáig csináltam) és egyszerű sertészsírral/étkezési zsírral bekened utána...jobb mint bármelyik labello meg ilyen sza@rok.

Hajra a legjobb töredezésre és zsírosodásra ha hajatmosol és az utolsó öblítesz egy kancsóba teszel vizes citromlevet meg egy kicsi ecetet és ezzel a vízzel öblíted le a hajad. de ne egy lavorba csináld hanem folyamatosan öblítsd le a hajad mintha folyóvíz alatt lenne. A citromban és az ecetben lévő savak összehúzzák a részecskéket (arcra is jó mint pórusösszehúzó -csak szembe ne kerüljön) így nem fog töredezni annyira a haj, a citromlé meg szárítja a fejbőrt így kevésbé fog zsírosodni...

t9bbet most nem tudok... :S

remélem ezekkel segítettem...

2012. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Testradír: Olívaolaj + tengeri só
2012. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!