Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi arcápolót tudtok?

Házi arcápolót tudtok?

Figyelt kérdés
Csúnya a bőröm,mert kissé szemcsés.Erre szeretnék valamit,amitől feszes lesz!
2012. jan. 22. 01:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én korábban mindig úgy csináltam, hogy cukrot babaolajjal vagy olívaolajjal elkevertem és ezzel radíroztam le az arcomat gőzölés után, majd tonikkal áttöröltem az arcomat, hogy összehúzzam a pórusaimat és és mézzel bekentem az arcomat. A méz kiválóan táplálja a bőrt, selmyes, puha, feszek és élettel teli lesz tőle az arcom. Mindig úgy csináltam, hogy felkentem a mézt és vártam kb. 5-10 percet, utána nedves kézzel átmasszíroztam az arcomat és megint várta 5-10 percet, utána ismét átmasszíroztam nedves kézzel majd vártam még és végül leöblítettem az arcomat.

Aztán olvastam pont itt a gyk-n, hogy valaki fele-fele arányban összekever cukrot és mézet és ezzel radírozza az arcát. Pont ma reggel próbáltam ki gőzölés után. Nagyon jó érzés. Sokkal jobb volt így radírozni az arcomat, teljesen olyan érzés volt, mintha már a radírozá során is táplálnám a bőrt. Végülis is igaz is, hiszen a méz ápol és táplál.

Ez most valamiért jobban tetszik, a radírozás és táplálás egyesítés egy lépésben, azt hiszem ennél maradok. :)

16/L

2012. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!