Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami arcápolót tudtok? 16/L

Timido kérdése:

Valami arcápolót tudtok? 16/L

Figyelt kérdés

Szeretném valamivel ápolni az arcbőröm, meg megelőzni a pattanásokat, meg hogy ne legyen sápadt, meg ilyenek. Tudtok ajánlani valami jó krémet? 16 éves vagyok, és valami hidratálót, vagy tisztítót.

a válaszokat előre köszönöm!


2009. nov. 2. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hetente 1x redírozd le a bőröd! Erre ajánlani tudom pl. dm-es Balea arcradír, vagy Avonos Naturals őszibarackos arcradír (mindkettő kb 600 Ft). A radírozás nagyon fontos, időnként megszabadítod a bőrödet az elhalt hámsejtektől, friss, puha lesz tőle a bőröd! :) Mindennap most meg az arcodat valamilyen arclemosóval, ha száraz bőrű vagy akkor kerüld a hab állagú arctisztótót, használ krémeset! Erre is Balea sárgadinnyés arctisztítót ajánlok, az a sminket is leviszi ha fested magad! Hidratáló krém pedig valami kis könnyű, pl. a Helia -D gyümölcsös arckrém! Én régen azt hittem hogy csak idősebb nők használhatják, de nem!!! És tuti hidratál! Remélem tudtam segíteni! :):)
2009. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bioderma -Sébium--> krém. Legjobb , nem a legolcsóbb de nem kell sokat használni belőle. Én is 16 vagyok, és gyógykozmetikus ajánlotta, kaptam tőle egy mintát, és azóta ezt használom ,mármint ezt a krémet!!megéri .Remélem tudtam segiteni :)
2009. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

balea arcradír télleg jó.é az antibakteriális. krémeket 16 évesen még nehasználj, mert csak tönkreteszi a bőröd. és télleg, hidd el. az arcradír tökéletes neked, heti eccer használd, és utána kenhetsz rá vmi krémet, de csak utána.


vagy használhatod a nivea éjszakai pattanásmegelőző krémjét, nekem az bevált. egy ideig..:D

2009. nov. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!