Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb. hány év, amíg ekkorára...

Kb. hány év, amíg ekkorára megnő a hajam?

Figyelt kérdés

Ilyen hosszút szeretnék, de göndör, szóval ennél pár cm-vel rövidebbet. Úgy értem, hogy ha kivasalnám, akkor ilyen hosszú lenne. Most kivasalva pont vállam alá ér 1 cm-vel.

Hány év lehet kb.? 8-10?


Kivasalva ilyen hosszút szeretnék:

[link]


Az hullámosan kb. ilyen hosszú, nem?


[link]


2012. jan. 30. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
8-10 HA nem vasalod, nem fested be, és rendszeresen ápolod.
2012. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első képen lévő haj sokkal hosszabb mint a másik. Mellé majdnem a medencecsontig ér a hajam, és mindig akkor ámuldoznak, hogy milyen hosszú ha be van göndörítve, szóval ez csalóka.


Amúgy erre pontos becslés nincs, attól függ mennyire gyorsan nő a hajad, egy ismerősömnek is ilyen hosszú a haja, de neki Csernobil óta sikerült ilyen hosszú hajat elérnie. Másnak meg 1cm-t is nő egy hónapban.

2012. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem kb. 2 havonta nő 1 cm-t.
2012. jan. 30. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha ilyen pontosan tudod, akkor miért nem tudod kiszámolni?
2012. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

A 2 havonta 1 cm elég lassú. :S Esetleg próbáltál valami hajvitamint szedni? Hátha segítene.

Amúgy igen, az első jóval hosszabb. Az leér a combjáig, kb. fenék alá 5 cm-rel, a másik meg éppen hogy csípőig ér a leghosszabb tincs. Ennyire nem ugrana össze hullámosan. Nekem combig érő van, természetes göndör, mosás után nagyon loknis. Ilyesmi: [link]

Viszont kb. 10 centinél többet az sem ugrik össze.

Szerintem legjobb, ha leméred a mostani hosszad és a kívánt hossz közti különbséget és akkor ki tudod számolni. Így látatlanban nagyon nehéz megmondani, függ a magasságodtól, testalkatodtól, stb., meg így nem is egyértelmű milyen hosszúra szeretnéd.

Azt azért számold bele, hogy úgy 3 havonta 1 cm-t érdemes vágatni is, ha azt akarod, hogy egészséges és dús maradjon a vége.

(Le kéne állni a vasalással is, különben sosem nő meg ekkorára, főleg olyanra, mint az első. Kizárólag akkor lehet ekkora hajad, ha kíméled minden sérüléstől, óvatosan bánsz vele és sokat ápolod.)

2012. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!