Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl sok hajam van. Mit kéne...

Túl sok hajam van. Mit kéne csinálni, hogy kicsit kevesebb legyen, egy kevés kihulljon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
semmit... örülj neki, hogy sok van =) legfeljebb ritkitasd kicsit.
2012. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

add nekem...

Jézusom ennek inkább örülj, ritkító vágás van...de ne akard kihullajtani az betegség jele

2012. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Anncsúú válasza:
25%
gyeree kiszedem:) ..
2012. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
szerintem örülj neki. amúgy lehet ritkítani, fodrászt kérdezz, de én ugyan nem ritkíttatnám. állítólag a fodrász is csak azért ajánlja, mert neki úgy könnyebb kezelni...
2012. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rengeteg hajam van, és megritkíttattam még anno amikor a tépett frizura volt a divat, én hülye... 3 évig szívtam miatta, mert egész a fejtetőmtől le kellett növeszteni a szanaszét álló eltöredezett kis hajvégeket. Ma már szerencsére csípőig érő ritkítatlan és iszonyatosan dús hajam van, amit mindenki irigyel. Szerintem próbálj vele megbarátkozni, hidd el egyszer még hálás leszel érte a természetnek!
2012. jan. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
ritkító olló!
2012. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
nekem is nagyon sok hajam van ami pár hete volt ritkítva,nagyon hullik,de még mindig vastag.
2012. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

savat önts rá!

hülye...már nem azért, de tudod milyen rosszul esik ez az olyan embereknek, akiknel ritkul a hajuk?

2012. febr. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok hajam van, és ritkított a fodrász. De másodjára kértem, hogy inkább ne. Sokkal szebb a nagy, dús haj. Mellesleg ha vasalom is jobban mutat, hogy sok van.
2012. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
97%
Hát nem tudom, hogy még foglalkozol-e a válaszokkal, de sajnos a magunkfajtáknak tényleg csak a ritkítás marad. :S Ha bátor vagy, te is megpróbálkozhatsz egy ritkítóollóval, de láttam olyan videót, ahol egy sima borotvával igazította ki a csaj a saját lépcsőzetes, tépett frizuráját. A lépcsőzetes vágás segít rajta valamennyit, ha hosszú a hajad. A többiek pedig jobb, ha tudomásul veszik, hogy TÉNYLEG van túl sok haj. Nem kell azért lehülyézni valakit, mert épp azzal van gondja, amije van. Nekem még zsíros is hozzá: minél hosszabb, annál zsírosabb volt, és nem segített rajta nagyon semmi... csak az olló. És le mertem vágatni, mert nem hajban mérem magamat...
2012. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!