Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet valami rossz hatása...

Lehet valami rossz hatása annak, ha úgy mosok hajat, hogy egyáltalán nem zsíros?

Figyelt kérdés

Szóval amióta használom a ricinus olajat, azóta még inkább száraz a hajam; előtte olyan 4-5 naponta mostam de amióta használom(kb. 2-2,5 hónap), ez az időszak egy hétre tágult-vagyis egy hét után sem zsírosodik a hajam, semmi.. mintha 2 napja mostam volna..

Szóval nem lesz baja a fejbőrömnek, vagy a hajamnak, ha nem várom meg míg kicsit zsírosodik, hanem csak így mosom meg???


Kicsit féltem, hogy valami természetes biológiai folyamatot borítok így fel, és nem is tudom, előbb-utóbb valami történik vele.. nem tudom..


2012. jan. 29. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismertem egy lányt, derékig érő göndör, vastag szálú gyönyörű haja volt, és mint kiderült, két hetente mosta..mosd hetenként.
2012. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyém alapban nem zsírosodik, mert meglehetősen száraz (göndör, amire alapban az jellemző). én csak hetente mosom, kb. másfél hét alatt csúnyul csak meg. de pl. a tesóm szintén csak 2-3 hetente, és abszolút nem zsíros neki se.
2012. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor várjam meg, míg zsíros lesz egy kicsit, vagy akkor nem lesz semmi gond, ha úgy mosom meg, hogy nem zsíros?
2012. jan. 30. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell megvárni. szennyeződés akkor is rakódik rá, ha nem zsírosodik, inkább mosd meg.
2012. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondoltam, hogy attól függetlenül hogy nem akar zsírosodni, attól még 'csupa minden' tapad meg rajta és 'piszkos', csak furcsálltam, hogy mi történt vele; meg gondoltam hátha valakinek hasonló a haja, akkor biztos tud ilyen téren tanácsot adni, vagy kisegíteni, hogy nem lesz-e ettől valami probléma a hajammal, vagy a fejbőrömmel..

De akkor megnyugodtam!:)

Köszi a válaszokat!:)

2012. jan. 31. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!