Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos hajat szeretnék. A...

Hullámos hajat szeretnék. A remington hajformázót próbáltátok már?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Van sok fajta... Pontosan melyikre gondolsz?
2012. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
amelyikkel van tapasztalatotok :) Van annyiféle, nem tudom melyik lenne a jó, amivel egyszerűen lehet hajat hullámosítani :)
2012. jan. 29. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vok, nekem 2 gépem is Remington, ez egyik 'gőzölős' hajsimító, a másik 4 bevonatos egyenesítő, amit hullámosításra is használok, de azért meg kell hagyni, látszik a hajamon, ha ezt használtam. Bármennyire is bevonatos.


Emellett van egy Babyliss és egy Eta hajsütővasam, ha hiszed, ha nem az Eta az egyedüli, ami legkevésbé roncsolja a hajam, és a legtartósabb hullámokat csinálja. Pedig kb. 2500 Ft-ért vettem anno...


Ettől függetlenül persze 3:1-arányban azért csak a minőségibb hajformázók felé hajlottam...

Nem hiszem, hogy ezekkel olyan nagy probléma lenne, de kinek milyen a haja.

2012. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha rövid a hajad, akkor kisebb átmérőjűt(pl. 19 mm) vegyél, ha hosszabb, akkor vehetsz nagyobb átmérőjűt(25 mm-estől pl.39 mm-esig).

Attól is függ mekkora, vagy milyen hullámokat szeretnél.

Azt is vedd számításba, hogyha egyenes a hajad, akkor folyamatosan(naponta) lazulni fognak a hullámok, folyamatosan löki majd ki a hajad.

2012. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!