Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Remington...

Mi a véleményetek a Remington Shine Therapy hajvasóról?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak jó lehet mert a Remington a legjobb:) Nekem is az van és imádom:)
2012. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
nekem is az van, és én is imádom! :D göndör hajam van, hetente 2x 3x vasalom, én ugye törik a vége. de amióta ezt használom azt mondta a fodrászom hogy nem annyira vészes. szóval nagyon bevált:D
2012. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és tényleg van benne az avokádós dolog?
2012. jan. 19. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Hát nekem nem nagyon vált be. Pedig ez előtt én is remington fan voltam. Az első remingtonom az s2002. Mai napig működik, nagyon szeretem (6éves). De mivel nem otthon vagyok, pontosabban ingázok, ezért úgy gondoltam hogy befektetek még egyre... egyik lesz az albiban, egy meg otthon. Gondoltam megrendelem a Shine Therapy-t... Hát no comment. Szerintem még Rosszabb mint az Imetec (ami 4000ft). Sokkal jobban szárít mint bármelyik vasaló. Nekem nagyon nem jött be és nagyon fáj aza 16000ft amit kiadtam rá.
2013. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!