Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj? (Bővebben lent....

Ricinusolaj? (Bővebben lent. Help me)

Figyelt kérdés

Üdv!

Nos mivel rengeteg pozitív véleményt olvastam a ricinusolajról, gondoltam nekem is használnom kéne.Azt írták, hogy rengeteget javít a haj szerkezetén, ráadásul növeszti.Azért is lenne jó mert ugye olcsó, és jobb mint egy balzsam, melyek általában 700-1000Ft körül szoktak lenni.Az én hajam hosszú, kb. a mellemig ér, és dús.Ezekre lennék konkrétan kíváncsi:


-Nektek az első használat után mennyire lett látványos az eredmény?

-Jobban zsírosodik a haj az olajtól?

-Írták azt is hogy lehet az olajhoz hozzákeverni egy evőkanál olívaolajat, ti hozzákevertek vagy csak simán használjátok az olajat?

-Nektek egy két hónap alatt mennyit segített az olaj, mennyit nőtt, mennyire lett puhább és egészségesebb?

-Azt is hallottam hogy szokott tőle a haj hullani, ha igen kinek mennyit, bár én szerintem pont annyit hullik ami egy nap normális

-Nem tudom van e köztetek olyan aki több éve használja, de mennyit nőhet egy év alatt szerintetek?


Bocsi a regényért, értelmes válaszokat várok.Videót ne linkeljetek mert már néztem róla.Köszönöm és mennek majd a zöld kezek. ;)



2012. jan. 29. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már 2 éve használom egy szünettel egybevéve és nekem nagyon bevált.

Kb 2,5 hónap után kezdett el gyorsabban nőni. Mielőtt még nem használtam 1 centit nőtt havonta, de a ricinusolajjal 3-3,5 centit.

Az első használat után annyit vehetsz észre, hogy sokkal puhább és fényesebb a hajad, majd kb a 15.-20. pakolásnál már jelentős növekedést észlelhetsz.

Nekem régebben 2 naponta kellett mosni a hajam, de az olaj segített ebben is, hogy ki tudjam húzni későbbre a hajmosás időpontját. Most már csak heti 2x kell megmosnom, tehát egyáltalán nem zsírosodik jobban, sőt. Sokan azt tapasztalták, hogy zsírosít, de nem.. a lényeg annyi, hogy alaposan 2x meg kell mosni utána samponnal.

A hajhullás nem mindenkinél tapasztalható.. nálam az első pár használatnál volt jelen, utána már csak a szokásos mennyiség jött ki.

Nekem az első évben 35 centit nőtt tőle a hajam, tehát havi bontásra 3,5 centit jelent.

2012. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld kezecske. Jöhetnek még a komik.
2012. jan. 29. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 3 hónapja használtam, akkor kezdtem el, de nem sokszor volt a fejemen, mert nekem nem igazán használt és fénytelen lett tőle, gyorsan zsírosodott. Most így utólag belátom, türelmetlen voltam a növekedéssel kapcsolatban így egy hete újra belevágtam, adtam neki még egy esélyt. De ugyanaz az eredmény: fénytelen, fakó haj, kifésülni is alig bírtam. Nem akarom abbahagyni, hátha nő tőle, de ha továbbra is így elnehezíti a hajam, ne adj isten még hullani is kezd tőle, tuti abbagyom.

22/L

2012. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uh az rossz. Remélem sikerül. Amúgy vékony szálú hajad van?Ment a zöld kéz;)
2012. jan. 29. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi. :)

Igen sajnos eléggé vékonyka.

2012. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is most fogok hozzákezdeni a ricinusozáshoz. Amit hallottam, az az, hogy kicsit zsírosodik a haj tőle, de nem vészesen. Az olajhoz keverhetsz vizet, olivaolajat, sőt, tojássárgáját is. Ezek megkönnyítik az olaj lemosását, és segítenek is valamennyit. Igen, hull tőle a haj, viszont csak a nagyon gyenge szálak.

Ha már előttem leírták, akkor legalább megerősítettem a válaszukat. ;) xD

2012. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!