Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör haj. Mit csináljak?...

Nocika02 kérdése:

Göndör haj. Mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Gyűrű göndör vállig érő hajam van...reggel mikor megmosom jól áll de amint összekötöm v lefekszek betöri a hajgumi és utánna már nem ugyanugy néz ki...mit ajánlotok??hogy mindig szép göndör legyen(ne pedig szálas)
2012. jan. 27. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is mikor még vizes a hajad tegyél rá hajhabot és úgy szárítsd meg másrészt pedig használj olyan hajgumit ami vastagabb.
2012. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is göndör hajam van és hasonló problémával küszködök. De rájöttem a megoldásra: A dm-ben lehet kapni göndör hajra való balzsamot (Balea), és hajmosás után, mikor már megszáradt a hajam, akkor a fürtjeimbe ezt a balzsamot belemasszírozom, de csak nagyon keveset! Aztán hagyom, hogy megszáradjon és kész is. nem mosom le. próbáld ki! Nekem így megmarad a szép göndörség 3-4 napig is, nélküle viszont csak másnap reggelig. De a hajhab is jó ötlet, de én azt nem szeretem, mert megkeményíti a loknijaim, és az nem olyan szép.
2012. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: nekem is göndör hajam van , én is gondoltam már erre az ötletre , hogy szárazon rakok rá balzsamot , de nem nehezíti el?
2012. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok, kedves utolsó, nagyon keveset oszlass el hajon (jobban mondva nyomogass bele) és akkor úgy nem nehezíti el.
2012. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!