Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha holnap 9:30-kor elmegyek...

Ha holnap 9:30-kor elmegyek szoliba, az esti bulira még piros (vörös) lesz az arcom?

Figyelt kérdés
Eléggé ki szoktam pirosodni a szoláriumtól, pedig csak 6 percekre járok. Lehet az a baj,hogy ritkán megyek.
2012. jan. 26. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Kend be magad szolikrémmel akkor nem leszek annyira.

(dm, rossmann ilyen helyeken sztem tuti van)

Csak nézd meg mi van benne ha netán valamire alerigás vagy akkor ne vegyél olyat (ne tudom mik vannak ezekbe)

2012. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is kend be magad, a szolikban is lehet kapni krémet, olyat válassz ami nem tartalmaz önbarnítót és vérkeringés serkentőt ettől mégjobban kipirosodnál és sokan allergiásak is rá. Vagy félidőnél takard le az arcod vagy a pólóddal, vagy egy darab papírtörlővel, és akkor az kevésbé barnul/pirul.
2012. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!