Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez mitől van?! Hajnövekedés.

Ez mitől van?! Hajnövekedés.

Figyelt kérdés
A frufrum az elmúlt fél évben 10 centit nőtt, a hajam többi része kb. 2 cm-t. Mitől lehet ez?! Törik a vége, stb.
2012. jan. 26. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is így van havi szinten vágatni kell mert beelér a szemembe, de az alja szinte meg se mukkan. LEhet tényéeg van abban vmi hogy ha gyakrabban vágatjuk a hajunkat több oxigénhez jut és jobban nő!
2012. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem.:) csak nekem az a baj, hogy ezelőtt 2 évvel 10 centivel hosszabb volt az egész, mindig kicsit vágattam, és már csak vállig ér.:(
2012. jan. 26. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs véletlenül szőkére festve?Nekem a frufrum is annyit nő,mint hátul...Sőt.Frufrut(nekem elég hosszú oldalfrufrum van)csak 2-3-4havonta vágatok,a hajam végét pedig havonta....


Szerintem az egészséggel is összefügghet.Érdemes lenne tápláló készítményeket használnod.Hajvégápolót,balzsamot,pakolást vitamint szedni....

2012. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nincs festve, viszont vasalom. de akkor a frufru miért növekedik, és a többi rész nem? :S
2012. jan. 26. 15:27
 5/5 Betthinah ***** válasza:
A hajnak van egy olyan tulajdonsága, amikor pihenőszakaszt tart egy adott hajhossznál. Persze az is befolyásolható tényező lehet, hogy jobban töredezik a tömegrész, mint a frufru. Az utóbbit valószínűbbnek tartom.
2012. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!