Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mennyi idő alatt...

Hörpilla kérdése:

Szerintetek mennyi idő alatt nő meg újra?

Figyelt kérdés
A hajam szeptemberben még nagyon rövid volt, novemberben volt rajta egy kis igazítás, most körülbelül állig ér, elég dús. Ez gyors növekedésnek számít? Szerintetek úgy júniusig esélyes, hogy megnő mondjuk vállig? Esetleg tudom valamivel serkenteni a hajnövekedést (gondolok itt olyasmire, ami lehetőleg természetes és nem túl drága vagy mérgező)? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 14. 10:39
 1/3 anonim válasza:
Szerintem bízd a természetre, úgy tűnik hogy elég gyorsan nő a hajad, szowal júniusig símán megnő a válladig, vagy még tovább is, csak rendszeresen járj fodrászhoz hogy avégét egy kicsit megigazítsa, az ilyen hajnövesztő szereket meg szerintem hanyagold, elég drágák is és valószínű hogy nem csinálnak semmi, sőt még a hajadat is károsíthatják.
2011. dec. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző: ha rendszeresen jár fodrászhoz -és a fodrásza olyan, mint a legtöbb- semmit sem fog nőni a haja! :/


Szerintem a legfontosabb az ápolás. Egy jó sampon (SLS-től mentes, semmi szilikon), egy jó balzsam (kimosható) és egy hajpakolás kell neked (házi). Ne szárítsd/vasald és minden rendben lesz, nem kell fodrászhoz menned, max félévente :)

2011. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. dec. 14. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!