Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kellene a segítség....

Nagyon kellene a segítség. Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van a szem alatti sötét karikákból.

17 éves vagyok és már körülbelül 4 éve szenvedek vele.

A bőrgyógyász ránézet és hasra ütéssel ezt mondta, hogy ez genetika nem lehet vele mit kezdeni.

Végignéztem a kis kori képeket és nem volt ilyen:(

A családban meg senkinek sincs ilyen apunak mintha kicsit fehér karikái lennének de alig látszik.

Próbálom tüntetni alapozóval, korrektorral púderrel mindent amit el lehet képzelni.

Reggel a lápafénynél a már agyonvakolt arcom olyan szép, de mikor kikerülök a szabad fényre elborzongok.

Az alapozó szerintem tönkretette, kiszárította a bőröm, annyira csúnya, a szemem alatt vannak kis apró ráncok is.

a bőröm meg szerintem kicsit foltosabb is lett. Borzalmas.

Annyira szeretnék végre minden smink nélkül emberek közé menni. annyira szeretnék újra szép arcot=(

Régen elkezdtem "modellkedni", de így randira is utálok menni, nemhogy válogatásra.

Valaki tudna tanácsot adni?

Valami ilyesmi a szemem alatt minta képen.

[link]


2012. jan. 25. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sajnálom.:SS segíteni nem tudok, de úgyanígy vagyok ezzel.:S
2012. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Annyira rossz:S Utálom utálom utálom=(

Voltam szűrésen a hajam miatt semmi baj sincs a szervezetemben garat mandula műtét kellett a hajam már szép de a karikák:(

2012. jan. 25. 19:05
 3/13 anonim válasza:
arcjóga.hu
2012. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
első vagyok, és azt hallottam, hogy valamilyen vitaminhiány lehet. de nem tudom pontosan, melyik. de én is utálom. :"/ elcsúnyítja az arcomat teljesen. anélkül nem lenne az.:S
2012. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Vas, K vitamin a sötét karikák, folyadék hiány.

De hiába eszek káposztát amiben sok K vitamin és Vas van és iszok napi 3l vizet ugyan olyan marad.

Elvileg jó a méregtelenítés.

2012. jan. 27. 08:20
 6/13 anonim válasza:
Arról fogalmam sincs, hogy hogyan tüntesd el, de szerintem csináld meg úgy, mintha smink lenne a szemed alatt... esetleg próbáld meg olyasmire sminkelni feljebb is...
2012. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm. Az a baj, hogy nagyon kiszáradt már a bőröm, és csúnya ha porral kisminkelem alul is. Egy darabig szép de elkezd "ki pikkelyesedni":S
2012. jan. 30. 09:46
 8/13 anonim válasza:
Utolsó vagyok: az nem nagyon jó...:( esetleg ha nem jó a púder, próbáld meg alapozóval, az talán jobb...
2012. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Már kb 1 éve azt csinálom, hogy folyékony mattító alapozó, fehér matt szemhély púder, + korrektor.

Csak 17 éves koromra van rajtam 1 kiló vakolat, és ez se tünteti el annyira:S

Meg a smink 1 napig jó, hosszabb távon szeretném eltüntetni:S

2012. febr. 5. 12:12
 10/13 anonim válasza:
(utolsó vagyok) : sajnálom, nem tudok segíteni ebben a kérdésben... :(
2012. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!