Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválás kézfejre?

Tetoválás kézfejre?

Figyelt kérdés
Érzékenyebb terület a kézfej ilyen szempontból? Egy kis csillagot szeretnék. Első tetoválás lenne.
2012. jan. 25. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy kis csillagocskáért felesleges felnőtten azt átélni, hogy nem fognak emiatt pár munkahelyre felvenni.

Azért, hogy a barinőidnek menőzhess vele, felesleges.

Ha már tetoválás, akkor olyan helyre csináltasd, ahol könnyű elrejteni és van jelentőssége.

2012. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érzékeny, mivel csontos rész, és vékony a bőr. De a munkád miatt jól gondold meg, ott eltakarni se nagyon tudod!
2012. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Lehet, hogy most jó ötletnek tűnik, de néhány éven belül meg fogod bánni.
2012. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tetováló stúdiókban rühellik az ilyen kommersz dolgokat csinálni,"mindenkinek ilyen van ",igen érzékeny és munkahelyre nem jó ómen,kivéve utcaseprő,kukás,újságlikordó. Nekem felkaron,váll alatt van mindkét karomon,senki sem látja,munkahelyen sem,mégha pólóban is vagyok...nem másoknak,magamnak csináltam-35 évesen. Egy F1 logó és egy szines kalocsai minta.
2012. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szia! A csillagocskát én is butaságnak és jelentéktelennek gondolom,de a többiekkel ellentétben nem csak a retardált utcaseprőknek és kukásoknak van ilyen helyen tetoválásuk hanem normális dolgozó embereknek is, és igazán hülyeségnek tartom ezt a munkaügyi véleményt szinte mindenkitől.nekem mindkét kezemen van egy nonfigurativ rajz amit 8éve csináltattam és NEM bántam meg,sőt most akarom nagyobbra felújítani,és mindegyik munkahelyre felvettek bárhova jelentkeztem :)

Igen,érzékeny terület de igazán kibírható.... :)

2012. jún. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Én is oda akarok tetoválni, de ha nem akarod mutogatni vegyél fel egy kesztyűt. :D


Kérdező: Lehet kérni érzéstelenítéssel is a tetoválást.

2012. dec. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nyáron is kesztyűt?


Ezeket a döntéseket majd akkor fogjátok megbánni, ha adott esetben állásokat nem kaptok meg azért mert tetováltak vagytok.

2012. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Kit zavar ha van az emberen tetoválás?

Másnak is van tetkója, mégse munkanélküli miatta.

Jól is néznénk ki hogyha egy tetoválás miatt nem dolgozhatnánk. :D

2012. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 saucony ***** válasza:
100%
Bár ez régi téma te buták és seg.gfejek vagytok maradi szar.ok.. nekem mindkettő kezfejen van és sose kötöttek bele.egy interjún se.
2020. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 saucony ***** válasza:
7/9 es te ennyire maradi vagy még vagy azért már tovább fejlődtel
2020. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!