Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kézfejre milyen tetoválás néz...

Kézfejre milyen tetoválás néz ki jól? és egy kisebb tetoválás mennyibe kerül szalonba? 17/F

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék csináltatni a kézfejemre tetoválást de nem tudom hogy mit varrassak fel. gondolkodtam skorpión, szűzanyán.ötletek? szűzanya nem nézne ki jól mert az ujjaimon van tetoválás.van már 6 tetoválásom de mind házilag lett csinálva szóval nem nagyon tudom hogy szalonba milyen árak vannak. 15 ezer forintom van rá.ennyi pénzért mire számítsak? mekkora mintára?

17/F


2010. márc. 3. 19:03
 1/8 A kérdező kommentje:
esetleg valami színes kisebb valami kijönne ennyi pénzből? tetoválásaim mind fekete most már csináltatnék egy színest is.
2010. márc. 3. 19:07
 2/8 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem 15 ezerből egy kisebb mintát biztos tudsz csináltatni szalonba:) persze egy színes tetoválás többe kerül, mint a fekete-fehér:)

amiket írtál nagyon jó ötletek, vagy, ami még nagyon szép, az pl. egy angyal vagy valami olyan motívum, aminek jelentése van számodra:)

én nem rég varrtam egy csajnak a kézfejére virág-inda mintát, elég fájdalmas:)

vagy láttam már egy srác kézzfején pókhálót is, az is jól néz ki...de mindenképpen olyat válassz, ami nem nonfiguratív, hanem fűzödik hozzád:)

[link] itt sok mintát tudsz nézni:)

sok sikert:)

19/l

2010. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ja és azt elfelejtettem írni, hogy az árak elég változók lehetnek, függ a szalon nagyságától is, illetve, hogy vidéki vagy nagyobb városban van:)

pl. egy kecskeméti szalonban( [link] árak:

fekete-fehér:1800Ft

színes:2000Ft

a két legtávolabbi pontot mérik le, és ahány cm, annyiszor 1800ft vagy 2000 ft:)

remélem segítettem:Ö

2010. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia köszi a segítséget sokat segítettél:)úgy döntöttem hogy skorpiót csináltatok színest a bal kézfejemre remélem kijön 15 ezerből:)azt nem tudod hogy áfás számlát tetoválásról lehet-e kérni?
2010. márc. 3. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:

örülök, hogy segíthettem:)úgy tudom lehet kérni( bár kezdőként én még nem nagyon vagyok ezekben a dolgokban benne), csak akkor többe kerül...néztem egy cikket abban így írnak erről:

"Majd a tetováló szalonba is benéztem,ahol éppen egy lány vállára rajzoltak fel egy fekete pillangót. Mindez 12 ezer forintba került, számla nélkül. Számlával már 15 ezer forint, világosít fel a pillangó tetoválása közben a készítő. Kérdeztem, hogy nem fél-e az ellenőröktől. Válaszként ajtót mutatott, mert ilyeneket kérdezek."

sok sikert:)

2010. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget:)
2010. márc. 3. 22:57
 7/8 anonim válasza:

kézfejre nehogy rakass tetkót!

Sajnos nagyon sok munkahelyen leszedetik és egy életre ott marad a hege.

Barátnőmnek volt.Ja és iszonyat fájdalmas a leszedése,kiégetik,kézfejen meg aztán 2x rosszabb.

Szóval ezt kérlek gondold át!

Nagyon sokan mondják azt a kézfeji tettkoról hogy suttyós...

Figyelj ezt nem most tapasztalod,max pár év múlva fogod megszívni,de nagyon.

Nem viccből beszélek:)

Nekem is bejött akkor meg minden,de a következményeket nem vállaltam be:)

Üdv:1lány/21

2010. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia.Nem szándékozom irodába dolgozni már eldöntöttem hogy a kézfejemre csináltatok még:)ujjaimon is van tetoválás az miatt is lehetne problémám munkahellyel kapcsolatban de remélem nem lesz:)

Üdv:Roland

2010. márc. 7. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!