Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék ilyen hajat, hogy...

Szeretnék ilyen hajat, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Szeretnék ilyen hajat, hogy kezdjek neki? Tudom hülye kérdés, de fodrásznők talán tudnának segíteni hogy milyen hosszú legyen mielőtt így megnyírnak, hogy milyen stílus ez stb...


www.imgsvrtm.site90.com/images/03839697952900272324.jpg


2012. jan. 23. 20:46
 1/6 A kérdező kommentje:

ez az:


[link]

2012. jan. 23. 20:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is mennyi a mostani hajad?

Másrészt elmész elviszed a képet és megmondod,hogy csinálja meg neked így.

2012. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzz nagyonjóó:) milyen szin most,hossz? elviszed a képed s megcsinállja neked ilyenre:) ha kész képet kérek rólaaa:D
2012. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én fodrásznak tanulok és véleményem szerint nem kell, hogy annyira hosszú legyen a hajad ehhez a frizuhoz! Be van melírozva neki a többi meg csak formázás kérdése :)
2012. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ilyen hosszú most:

[link]


és hátrul is van, nem csak fent, de oldat nagyon rövid.. És hogy formázzam addig ezt?

2012. jan. 26. 09:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy milyen stílus ez? Youtubon addig ki sem lehet keresni ameddig nem tudom hogy milyen stzílus ez :)
2012. jan. 26. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!