Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tonikot és bőrradírt egyszer...

Tonikot és bőrradírt egyszer egy nap?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam pattanásos (nagyon ritkán kijött 1-2) ezért nem is használtam soha tonikot vagy bőrradírt, de most rendeltem az Avonból mindkettőt.

Kérdésem az lenne, hogy ezt a 2 terméket egymás után használjam? Először tonik, utána radír, majd hidratálás?

Elég egyszer egy nap?

Köszi!


2012. jan. 23. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindennap radirt használni. A tonikot viszont használhatod reggel, este, mert frissit és utána a hidratálás.
2012. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tonikot lehet naponta, de bőrradírt ne használj minden nap, max 1x vagy 2x hetente.

1. Tisztítás (habzó arctisztító vagy ilyesmi)

2. Tonizálás

3. Hidratálás

2012. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tisztítást csinálhatom szappannal is?

Általában azzal mosok arcot reggel.

2012. jan. 23. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az azért nem jó, mert szárít. És hiába problémás a bőröd, de nem tesz jót neki, mert nemcsak a pattanásokat szárítja.
2012. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szappant és a tusfürdőt felejtsd el. Nagyon kiszárítja a bőrödet, ami hosszútávon nem tesz jót neki.

Jól írták előttem, arcradírt hetente max. egyszer, többször felesleges. Reggel-este arctej (vagy tisztító hab), majd tonik, végül krém. Ha radírozol is, akkor arctej, radír, tonik, krém.

2012. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm a segítséget! :)
2012. jan. 23. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!