Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki gyógyszertári...

Használ valaki gyógyszertári készítményű arctejet, tonikot, vagy bőrradírt? Ha igen milyen fajtát és milyen bőrre, jó-e?

Figyelt kérdés
nekem nem igazán segítettek a boltban kapható termékek(nivea, clean and clear stb...) és most gyógyszertárban szeretnék venni vegyes bőrtípusra.
2012. jan. 11. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Aknesolt használok, eddig kicsit visszább mentek a pattanások:) kb. 1 hete használom:D
2012. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem köszi, mások?
2012. jan. 11. 11:15
 3/8 A kérdező kommentje:
de nekem úgy igazából nem pattanásos a bőröm csak tisztítani kellene.....mitesszeres inkább
2012. jan. 11. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
A mitesszereket nem fogja eltüntetni semmi, azt csak kozmetikus tudja majd kitisztítani.
2012. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor mire van a tonik a bőrradír amiket KOZMETIKUS ajánlott mivel oks h kinyomja visszajönnek egy idő után(voltam már 1000x)
2012. jan. 11. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Tonik: arctej és smink maradványait eltünteti, frissíti a bőrt, fertőtlenít, összehúzza a pórusokat.

Bőrradír: eltávolítja az elhalt hámsejteket (pontosabban szarusejteket), hogy a bőr jobban tudjon lélegezni, jobban fel tudjanak szívódni a krémben lévő hatóanyagok, valamint puhább, simább tapintású lesz a bőr.

De egyik sem távolítja el a mitesszereket, még ha úgy is reklámozzák. Azok sokkal mélyebben helyezkednek el. Sajnos a mitesszerek nem olyanok, mint a pattanások, hogy kinyomják és kész is. Ezek sajnos visszatérnek, ezért is kell rendszeresen tisztításra járni.

2012. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát én nem fogok ha nem voltam már kb 10x egyszer sem visszajönnek és elkérnek elég jó kis árat...a tonik viszont tisztít ha nem is az egészet stb..de jó.
2012. jan. 11. 12:29
 8/8 anonim ***** válasza:
ha neked így jó...
2012. jan. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!