Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Annyira rusnya vagyok, mit...

Annyira rusnya vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

tiszta pattanásos a képem,úgy nézek ki,mint egy háromhetes pizza :(

használok tonikot,de eddig semelyik nem vált be

tény,hogy kevesebb pattanásom van,mint amikor nem használok semmit,de így valahogy olyan,hogy nem érnek meg rendesen a pattanások,csak begyulladnak,és tiszta piros,és kinyomni se tudom,mert nagyon fáj,és nem tudom vele mit kezdeni. és szóval ez most itt van rajtam,és egy idő után vagy elmúlik magától,vagy itt marad és nagy nehezen,de kinyomom vagy valami..

mit tegyek? más osztálytársaimnak olyan szép az arcuk,nekem tiszta pattanás,jah és pluszba tele van az orrom is,a homlokom is,és itt a szemem alatt,az orrom mellett mitesszerekkel...kinyomni meg nem akarom,mert nem is tudom,mert van,amelyik ki se jön o.O komolyan,ott nyomkodom,már tökre be van pirosodva a nyomkodástól,de egyszerűen nem jönnek ki...meg úgy egyébként is,ha saccolnom kéne,mennyi mitesszer van az arcomon,úgy 500-at mondanék....annyira meg kinek van türelme meg fájdalomküszöbe?


hogyan tüntethetném el a pattanásokat és a mitesszereket?


13l


2012. jan. 22. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el néha kozmetikushoz.Igen fájni fáj mindenképpen.Viszont a kozmetikus ki tudja szedni mindet.Többen járnak kozmetikushoz.Egyébként lehet hogy most szép a bőrük még az osztálytársaidnak,de később lehet hogy nekik lesz ilyen.Mond meg anyukádnak/apukádnak hogy néha szeretnél elmenni,mert így sokkal egyszerűbb lenne,és te nem tudod kinyomogatni magadnak a nagy részét.
2012. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mosakodás után töröld át az arcod arctejjel, és utána tonikkal pl.clean and clear. Fürdés után, amikor felpuhul a bőröd akkor arctej, peeling, tonik. De ne nyomd ki magadnak, inkább bízd kozmetikusra.
2012. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt NEM vagy rusnya! Nincs rusnya ember!:) Másrészt pedig én is csak a kozmetikust tudom ajánlani. Igaz én még csak egyszer voltam(16/L) de nekem nem is kell többször mennem, mert a szemöldökömet magam is elég jól tudom formázni az arcomra, ami szintén pattanásos, pedig Garnier Pure Active Exfo Brushert használok. 1000-1500 ft-ért kapható és ha rendszeresen használom csodákra képes! Ajánlottam egy gimis srácnak is, mert őt is zavarta a csúnya bőre és neki is bevált! 2 hét mindennapi használat mellett csodás lett az arcbőröm. :) Persze, ez lehet nem mindenkinek válik be. Nincs rá garancia. Emelett én heti egyszer kifacsarok egy citromot és a levét egy vattába áztatom és ezzel tisztítom át az arcomat. Egy kicsit csípni fog, ha sok a pattid, de a természetes savakkal és vitaminokkal üdévé fogja tenni az arcodat, hidd el!:) Sok sikert és ne feledd minden tini életének a része a pattanás és a mitteszer!
2012. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Miket eszel? Nekem soha nem volt bajon a bőrömmel, soha egy pattanásom sem volt, mert normális kajákat eszek, amik nincsenek tele műanyag vackokkal. Ha szar kajákat eszel, ne csodálkozz...

Menj el kozmetikushoz, és életmódváltás.


15/L

2012. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne aggód, majd elmúlik, meg tudom, hogy nem épp esztétikus, de azért vannak, mert zsírosabb a bőröd, tehát ebből következik, hogy később fog ráncosodni :) Kozmetikus mondta, tehát ez így van ;)
2012. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj el a bőrgyógyászatra.
2012. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

14:38 köszi,de pedig hidd el,hogy az vagyok...a kérdésben csak ennyit írtam le,hogy pattanásos vagyok,de még van ezer gondom a kinézetemmel...pl az,hogy nagy az orrom és kicsi a szemem...és fél méteres lyuk van a két első fogam között....és a szemfogaim kivételével az összes fogam ilyen recés,és tök undorító szerintem...másnak normális,egyenletes,nekem meg ilyen recés,fúj :S

2012. jan. 22. 18:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem siránkozhatsz örökké, meg kell tanulnod elfogadni magad. Ajánlom, hogy menj kozmetikushoz, ő nagyon szépen kitisztítja az arcod, persze ahhoz hogy nagyon lényeges változás történjen, rendszeresen el kell járnod. Egyébként a miteszerekre én az Essence márka 4 in 1 arclemosóját ajánlom, nekem rengeteget használt. :)


Egyébként 14 éves lány vagyok, és nekem 11 éves korom óta rengeteg pattanásom és miteszerem van. Még mindig van jópár, de a kozmetikushoz járás megtette a hatását, láthatóan kevesebb. Nem mellesleg az én fogaim is recések, ráadásul elég kicsik. Ezek mellett még rengeteg dolgot felhozhatnék, amit utálok magamon, de nem teszem, mert igyekszem elfogadni, én ilyen vagyok és kész. :)


14/L

2012. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pattanásos arcra: [link]

nekem nagyon bevált, tele voltam pattival, minden nap megmostam ezzel a szappannal az arcom, eleinte nagyon kiszáradt és feszült, de ez elmúlt egy hét után, és nagyon szép lett 2-3 hét múlva a bőröm, és egy éve semmi gondom nincs, most már csak 3 naponta használom kb :)


Fogak: a nagy hézagra van egy nagyon egyszerű megoldás: fogszabályzó

tudom, most úgy érzed, hogy még rondább lennél tőle, de hidd el, abszolut nem gáz, nekem most volt egyetemistaként, kicsit se ciki, és tök szépek lettek a fogaim tőle

ha nem vagytok gazdagok, akkor ennyi idősen még jár rá támogatás, ha meg azok vagytok, akkor akár kérhetsz belső, nyelv felőlit is (közhiedelmekkel ellentétben nem milliós nagyságrendű az összeg, de drágább)

2012. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el kozmetikushoz, nagyon szépen rendbe fogja tenni az arcod. És segíteni is fog abban, hogy milyen termékek a legpraktikusabbak számodra. )bőrtípustól függ)

Egyébként tinikorban teljesen természetes a pattanásos bőr, nem szabad azt hinned magadról, hogy rusnya vagy!

2012. jan. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!