Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kell hajat mosni? Az...

Miért kell hajat mosni? Az gáz ha én csak 2-3 hetente mosom meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:

igen mert büdös és zsíros a haja

d

2012. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ne az a férjem mindig szagolgatja és mondja milyen jo szagu
2012. jan. 22. 11:13
 3/10 anonim ***** válasza:

ha nem zsírosodik büdösödik, egyszerűen nem tudom ezt elképzelni amúgy:D akkor felesleges 4 naponta mosnod!

örülj neki!!!

amúgy milyen hosszú a hajad? faluban laksz??:) sajnos a városi szmog is bebüdösíti bepiszkítja

2012. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azért hetente minimum 1x érdemes lenne megmosnod.. azért megnézném a hajad a 3. hét végére...
2012. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kényelmetlen? Engem már 2 nap után idegesít és viszket.
2012. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A végét be szoktam pár naponta balzsamozni lehet azért mondja hogy jo szagu.mert szaraz szokott lenni. Kb 3 hét után zsiros csak. Bp.n lakom.
2012. jan. 22. 11:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Lapockáig ér
2012. jan. 22. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Hajtipustól függ, hogy kinek milyen időközönként kell mosnia. Pl nekem három-négy naponta kéne, a lányomnak havonta egyszer. Igaz, ő még csak 5 éves. De még 4 hetesen is olyan a haja, mint akinek frissen van mosva.
2012. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva elég gáz és igénytelenség. Ne, azért, mert büdös, meg csúnya, van akinek tényleg nem az. De manapság a legutolsó eldugott kis falvakban is olyan mocskos a levegő és a környezet, hogy koszos lesz. A fővárosban pláne, heti egyszer megmosni azért nem nagy mutatvány. Gondolj bele, a hajadra rakódott három hetes koszon alszol, mert leteszed a fejed a párnára, és már az sem tiszta. Persze nem felete kormos koszt kell elképzelni, de azért elég undorító így kicsiben is. :S
2012. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk elég keveset mozdulok ki és erdő mellett lakom
2012. jan. 22. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!