Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manapság még érnek valamit az...

Manapság még érnek valamit az olyan adottságú lányok mint én?

Figyelt kérdés

Középmagas vagyok, nagyobb mellek, de úgy vettem észre mostanában hogy a kis/közepes mell a menő formásabb kicsit nagyobb fenékkel. (ffimagazinok)

A másik baj hogy fehér a bőröm, ami úgy vettem észre szintén hatalmas hátrány manapság, mert az egészségesen barna vagy a túlbarnított bőr a menő most. Sokan küldenének szoliba, de nem mehetek mert vannak anyajegyeim, és nem akarok rákos lenni. A fehér bőrt hogy lehetne feldobni? Bronzosító, pirosító erre való volna, nem értek hozzá.

Aztán természetes szőke a hajam, van mennyisége, de azért nem az a dús. Mostanában sok embert látok dúsított, felvarrt hajakkal.

Az arcformám sem ovális,, mindenütt azt irják az a tökéletes meg az ideális, dehát ha egyszer nem az, akkor nem az, nem tudok neki esni fürésszel , vésővel kalapáccsal.

Szóval mi a véleményetek, nagy hátrányban vagyok ezekkel az adottságokkal? És ha igen mit tegyek?



2012. jan. 21. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy olyan szörnyű lehetsz. :)

Én is hátrányban vagyok, tőled még jobban... 165centi, kövér, göndör, barna hajú, és emellé még kerek arcú is (nem csak a kövérség miatt, hanem mert tényleg kerek)

De a kövérrel elárultam mindent. :D


A nagy melleket és azt, hogy nincs oroszlánsörényed, pedig kedvelik a pasik is. ;)

És tudod, nem mindenkinek az az ideális.

2012. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
képet küldj ..
2012. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barna bőr már kiment a divatból manapság a porcelánbőr a nyerő ha nem tudnád
2012. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha a szép vagy akkor szép vagy, ha nem akkor nem, ezt igy leirás alapján nem lehet megmondani.
2012. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne hülyeségekkel foglalkozz, legyél elégedett magaddal, és annyi :)


Olyan nincs, hogy bárki hátrányba lenne bárkivel. Kivéve, ha csak arra mész, hogy a lehető legtöbben meghúzzanak. Ha kapcsolatra vágysz, normálisra, akkor nincs hátrányos tényező. Hidd el, van akinek pont te vagy az ideális tökély. Csak meg kell találnotok egymást :)

2012. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szépség nem azon múlik, hogy mekkora a melled. Ha szép az arcod, arányos a tested, akkor szép vagy, ha nem, akkor nem, ezt nem kell bonyolítani.
2012. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

te legalább természetes szépség vagy. nem az a menő, aki agyonszolizott, festett fekete-szőke, szétvasalt, tupírozott-póthajú, műmellű, vagy a képeken felnyomott-megphotoshoppolt mellű... persze most úgy tűnik, de a legtöbb ember kihasználja az ilyeneket... és a normális pasik téged fognak választani. én pl hiszek benne,h vannak még normálisak :) az én barátom is az :P

ja és fogadd el magad! ne akarj műcsaj lenni. ők 3-4 év múlva a kinézetükhöz hozzáadhatnak majd 10-15 évet...:D ;)

19/L

2012. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!