Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz, ha egy...

Szerintetek gáz, ha egy srácnak van hónalj kutyája? Hol lehet manapság egy férfin szőr, ami nem gáz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A mai világban már sok minden gáznak számít. Mondjuk én nem szeretem ha egy srácnak van hónaljszőrzete, és azt sem, ha ott lenn olyan. De a lábát semmiképp ne borotválja, Istenem!!! Fiúk, mi van veletek, mikor erre szánjátok el magatokat? Sok lánynak, köztök nekem is, nagyon tetszik.:)

Aztán ott van még a has, és a mellkas. Nekem az is tetszik. Jobb szeretek úgy odabújni valakihez hogy egy kicsit szőrös, mintha szúrna... az nem olyan jó.

2011. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És arcon lehet? Azt vettem észre, hogy már ott sem nagyon.
2011. máj. 24. 18:39
 3/19 anonim ***** válasza:

A hónalj és f*sz környéke az nyáron bepálik nem praktikus oda semmien szőrzet


Arcon lábon fenekeden olyan szőrt növesztesz amilyet akarsz


Az első válaszadóhoz: Honnan tudhatjuk hogy az éppen kiszemeltnek lánynak mi jön be?

2011. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát párommal, mikor évekkel ezelőtt összejöttünk, ő pl leszedte a mellkasáról is a szőrt. Aztán mondtam neki, mi lenne ha meghagyná. Neki is kényelmesebb, nekem is jobban bejön. Fiatal vagyok, 21 éves, a környezeteben lévő lányoknak is inkább a szőrösebb pasik jönnek be.

Kérdező, Te mire érted ezt az arcszőrzetet? A borostára gondolsz? Vagy a szakállra? Mert igazából az is lehet szexi.:$ És a kérdésed azért tetted fel, hogy a válaszok alapján akarsz majd szőrteleníteni? Mert sztem ne tedd. Ha van barátnőd, neki felelj meg. Az ő véleménye számítson, és ne másé!!!!!

Véleményem szerint, a férfi legyen férfias, ne lányosodjon el. Nem tudom, Ti fiúk mit gondoltok erről...

2011. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nyilván minden testrészemre olyat növesztek, amilyet akarok. Csak kíváncsi voltam, hogy kinek mi a véleménye? Így az első válaszoló jobban kielégített. Főleg, hogy nincs kiszemeltem:D
2011. máj. 24. 19:56
 6/19 A kérdező kommentje:
Borostám van, de néha nagyobb, de az nem is érdekel, hogy kinek tetszik. Nem is akarok Én megfelelni mindenkinek, csak mindenhonnan az jön, hogy a hónaljkutya gáz, ezért vagyok dilemmában. Farkamon engem is zavarna, de hónaljamon csak, azért mert sokfelé hallom...
2011. máj. 24. 20:00
 7/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te hogyan érzed jól magad. Nem kell más véleményével foglalkozni. Régen én is mindig ezt tettem, de mióta lesz.rom, ki mit gondol, sokkal jobban érzem magam, nincs bennem az az állandóan megfelelni akarás.:)
2011. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Engem speciel jobban zavar (vagy legalábbis nem tetszik), ha meglátom, hogy le van szedve. Az, hogy alapból valaki nem szőrös típus az oké, de szerintem egy pasi ne szőrtelenítsen...

22/L

2011. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz...vagyis, csak akkor ha nagyon hosszú és/vagy nagyon dús
2011. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2011. máj. 25. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!