Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz, ha egy...

Szerintetek gáz, ha egy srácnak van hónalj kutyája? Hol lehet manapság egy férfin szőr, ami nem gáz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 18:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Vegyél Te is Braun BodyCruzer-t, mert a szőrös test már nem divat!"

Be is dobott ide egy reklámot:D Jól hangzik: Bodycruzer:D

2011. máj. 25. 23:51
 12/19 anonim ***** válasza:

szerintem nem vissztaszító, sőt van benne valami férfias, attól függ, hogy mennyire sötét a szőr és mennyire dús és hosszú.

a borostát is szeretem mert az szexy meg kicsit öregíti a pasit. :$ lábon karon meg mellkason egyértelműen maradjon a szőr...

2011. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Nekem is van egy kis hónalj szőröm, nem olyan dús, de azért látszik. És nyáron jó lenne ilyen ujjatlan izompólót is hordani, meg póló nélkül focizni, esetleg futni. Szal nekem is válaszoljatok, mennyire gáz a hónaljszörzet


20f

2011. máj. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
én el nem tudnám viselni a pasimon a hónaljszőrt..:D sem a farkán és még a mellkasán sem..lába és keze maradhat, esetleg borosta, ha jól áll neki(:
2011. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A csimbókokban lógó félméteres hónaljszőr nem gusztusos egy férfin sem, de semmi gond azzal, ha van egy kis természetes "dzsumbuj" a keze alatt :D Legalábbis engem nem zavar, amíg tényleg nem ér a derekáig ;)
2011. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Bakker csajoknak mennyivel könnyebb, náluk evidens, hogy ne legyen. Nem irigylem a pasid. Mellkason sem lehet semmi. Csupaszcsigusz:D
2011. máj. 28. 19:27
 17/19 A kérdező kommentje:
Lába és keze maradhat, még jó, hogy azt nem kell levágnia:D
2011. máj. 28. 19:29
 18/19 anonim ***** válasza:
te kérdezted, én csak válaszoltam, h NEKEM mi jön be :D mert tudtom szerint véleményt kérdeztél xd amúúgy meg érted h értettem :D kezén és lábán legyen szőőr na(: :D
2011. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Jogos, igazad van.
2011. jún. 1. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!