Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Öntapadós hajcsavaró használata?

Öntapadós hajcsavaró használata?

Figyelt kérdés
Vettem öntapadós hajcsavarót csak épp nem tudom hogy nedves vagy száraz hajra kell feltenni? és előtte kell rá hajhabot tenni? vagy akkor beleragad?

2012. jan. 21. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a nedves hajamat csavartam be vele, előtte egy kis hajhabot is tettem rá.

Nekem nemigazán vált be, beleragadt a hajamba, nehéz és fájdalmas volt kiszedegetni, utána túlságosan kócos lett a hajam és (talán ezáltal is) nem azt az eredményt kaptam, amire vártam..

2012. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy félig megszárítom, aztán habozom be. Tupírfésűvel fésülöm ki a tincseket a tépőzáras csavaróra való felcsavarás előtt. Így is marad 1-2 rakoncátlan tincs, azokat a csavarók kiszedése után vasalóval/sütővassal szoktam igazítani a többihez. Waxxal rögzítem a kiálló (esetleg rövidebb) szálakat, pici lakkal pedig a hullámokat.

Vállig érő egyenes hajam van egyébként 4-5 cm-es csavarókat szoktam használni. 2-3 napig rendben van, utána kócosodik.

2012. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!