Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam az ilyen...

Hogyan használjam az ilyen hajcsavarót? (kép lennt)

Figyelt kérdés

[link]


Vettem ilyen(vagy legalábbis ehhez nagyon hasonló) hajcsavarót. Arra gondoltam,hogy felmelegítem hajszárítóval...de vizes hajra tekerjem fel?


2011. nov. 19. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyenem, bár jobban szeretem a hajsütőt, vagy a szivacs becsavaróm.

Én félig-meddig meg szoktam szárítani a hajam, mert ha teljesen vizesen tekerném fel egy élet lenne mire megszáradna(hozzá teszem elég dús hajam van).

És ha feltekertem hajszárítózok tovább, de ahhoz elég stabilan kell megcsinálni, különben szét fog jönni. Vagy hagyod magától megszáradni ha türelmesebb vagy.

2011. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap kipróbáltam...befújtam a hajam vízzel a hajcsavarókat felmelegítettem hajszárítóval,és gyorsan felcsavartam.Szerencsére gyorsan szárad a hajam kb 5 perc alatt megszáradt.kiszedtem és nagyon jó lett,pedig ha valakinek nekem biztosan szög egyenes hajam van és a hajsütőt is kirúgja,de ez bejött :D ma megint megcsinálom és meglátjuk meddig bírja köszi a választ :)
2011. nov. 20. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!