Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez így hülyén néz ki?

Ez így hülyén néz ki?

Figyelt kérdés

hófehér bőr, világos haj,és ehhez sötétbarna szem :S

ez így nagyon ronda?


2012. jan. 21. 12:24
1 2
 1/12 Darkkingdom ***** válasza:
Kép alapján jobban tudnánk mondani dolgokat :)
2012. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem tudok képet feltenni,bocsi :/

de így leírás alapján,a tök világoshoz világoshaj,világosbőr) nem durva a sötétbarna szem? :|

2012. jan. 21. 12:38
 3/12 anonim ***** válasza:

ahogy elképzelem szerintem nem néz ki hülyén.

ismerek még olyant akinek nagyon világos a bőre is a haja is és sötét a szeme, és szerintem szép.

2012. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor jó,köszi :)
2012. jan. 21. 12:56
 5/12 anonim ***** válasza:
ha természetes, akkor semmiképp : ))
2012. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Zsancaaa ***** válasza:
... Háát képpel valóban jobb lenne... :) de szerintem nem lehet ronda :)
2012. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Neked kell tetszenie.A bőrödet semmiképpen ne sötétítsed szoláriummal meg egyéb dolgokkal.A hajadon próbálhatsz színezőket amik hamar kikopnak.
2012. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a bőrömet nem akarom besötétíteni,egyrészt nem is állna jól a sötétbőr,legalábbis szerintem,meg amúgysem mennék szoliba,mert sok anyajegyem van,meg ilyenek....:D
2012. jan. 21. 13:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag megteheted leszedetheted az anyajegyeket.Én az arcomról többet is leszedettem egy plasztikai sebésszel , mivel az anyajegyek miatt valahogyan olyan csúnyának éreztem a bőrömet , nem volt "makulátlan" egy öntetű.
2012. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
arra már én is gondoltam,hogy leszedetem,de a szüleim nem engedik...pedig nem is akarok sokat leszedni,csak a jobb hónaljamon van egy nagyon nagy,kiálló anyajegy,amibe mindig belekapok a borotvával,és félek,hogy elrákosodik,de azt mondták,nem szedethetem le :|
2012. jan. 21. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!