Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel ápoljam a hőillesztéses...

Mivel ápoljam a hőillesztéses póthajam?

Figyelt kérdés
A fodrászom azt mondta bármivel moshatom, a kristálykeratin amivel csinálta nem oldódik fel semmitől, olyan jó minőségű. Most így hónap végén nincs is nagyon pénzem ápolószerekre. Nem tudtok valami házi praktikát, esetleg valami olcsó, de jó megoldást, hogy a póthajam megőrizze a szépségét?
2012. jan. 20. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is, a keratint mindenképp oldja az alkohol, nincs olyan, amelyiket ne oldaná. Ezért szokták tanácsolni, hogy ne használjunk olyan termékeket, amelyek alkoholt tartalmaznak. De ne aggódj, egyik sampon sem tartalmaz olyan sok alkoholt, hogy pár hét alatt feloldja a keratint.


Házi praktikakén az olívaolajos pakolást tudom neked ajánlani. Heti 2-szer, mielőtt megmosnád bekened a hajad olívaolajjal és rajtahagyod kb. 20 percig.


Emellett, ha lesz rá pénzed, mindenképpen használj szilikonos hajolajat/hajvégápoló olajat (az árak változóak, én 150 ml-et 1400 Ft-ért vettem). Én még a Kallos tejproteines balzsamját használom (850 Ft, 800 ml-es). És ami nekem nagyon bevált az az Avon kiöblítést nem igénylő balzsamja (kb. 450 Ft, 250 ml-es).


Remélem tudtam segíteni.

2012. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!